Elaziğ///23

ben geldim kızlar
bu gün eve taşındım ama çok sıcaaaak klima bile işe yaramıyo sadece olduğu oda serin

inşallah dayanabiliriz

iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim Allah razı olsun

artık daha sık girerim nette sizde girin emi :))))

Gel dımplecım Alacakaya ya.. Burası gece gunduz püfür püfür,balkona cıkamıyorum sabit suramıyosun cok şiddetli yahu...

Herkese ıyı geceler....

ozebus hankendide serindi

bizim evin altında iki tane fırın var hemde son kat öğleden güneş batana kadar evin içinde
daha başka bişi dememe gerek yok heralde

eşim iftardan sonra dükkanı tekrar açaçağı içi şehire geldik yoksa ramazanı hankendide geçirirdik

yeni gelenler hoşgelmiş sefa getirmiş

günaydın elazığın datlu hatunlarııııı
serincim hoşgeldin canım
dimplecim allah yardım etsin valla zor iş hemde fırın üstü ama kışında sıcak olur üşümezsin
özebuşum senin yerde inş kışın soğuk olmaz evin sobalı ise zor olur

minnoşlar nasılsınızen misafirlerle ugraştım pazardan beri gittiler
uzatın yanakları muckk

günaydın elazığın datlu hatunlarııııı
serincim hoşgeldin canım
dimplecim allah yardım etsin valla zor iş hemde fırın üstü ama kışında sıcak olur üşümezsin
özebuşum senin yerde inş kışın soğuk olmaz evin sobalı ise zor olur

canım benım valla suan salonda cam ve balkon kapısından gelen ugultulu ruzgarı kışın düşünemıyorum...
Kışın cok soguk oluyormus,fırtına özellıkle..Komsular hep duvardakı prizlerın etrafını bantlamıslar ruzgar gelıyomus kısın... onu gördüm duydum ya balkonumun kapısını arkadan kalın naylonla kapatıcam kışın..
salondakı balkonu kısın kullanmam zaten...Zorlu bi kış beklıyor yani... Ama ıns korktugum gıbı olmas...

Herkese ıyı gunleeerrr....

şööööyle bi gece turu atıyım dedim
ozebus elazığın kışı eskisi gibi değil
gitgide daha yumuşak bi havası oluyo
en azından merkezde öyle
umarım senin için zor bi kış olmaz

ben geldimm CADIARZU ben bu topiğin saatini yine mi kacırdım yaa offf cay saatimi yapsak nee belki o zaman karsılasırız

merkezdemisin serin

bu çay saati meselesini bende çok söyledim ama kimse oralı olmadı

memleketim edirne ya edirne yazmıstım merkezdeyim evet ,sen merkezdemisin

X