Elaziğ///23

gunaydınlar canlar...

tesekkur ederım edam_y cim... sızlerle aynı sehırde oldugumu bılmek bıle yetıyor bana...

yavru keklikler needsızzzzz benı merak eden hıc yokk massallah yaneee

günaydınnnnnnnnnn kıslarrrrrrrrrra.s.

myflowers canım sen tatilde değilmiydinnnnnnnnnnnnnnnnnCADIARZU
niye merak etmeyelimmmm kiiisırnaşık şey

slm hatunlarrrrr elazığın güzel karularuuuu huuu nabersiniz
özebuşum ilçe olduğu içi n çarşı yoktur haklısın inş komşuların olurda onlarla vakit geçirisiiniz

günadınnnnnnnnnn elazığğğ
günaydınn elazığlılar
a.s.

ıyı aksamlar canlar....
kımseler yok mu??

ozgulcum evet cnm carsı zar yok maalesef,geldıgımden berı evden cıkmadım halıyle eşimde görevde

ıyı aksamlar bayanlar.. bır sorum var sıze

Tuncelıyle Elazıg arası arabayla ne kadar suruyor

günaydınnnn kıslarrrrrrrrrrrra.s.
ıyı aksamlar bayanlar.. bır sorum var sıze

Tuncelıyle Elazıg arası arabayla ne kadar suruyor

canımm benim bildiğim pertek ilçesinden gidersen 1,5 saat
kovancılar ilçesi istikametten gidersen 2 saat sürüyoo özel arabaylaaaasengözlerimebaksanab

gunaydın canlarım... ya kuzular burda cokkk sıddetlı ruzgar var hıcc pencere acamıyorum dıger ılcelerde de öle mı acaba? yalnız oldugum ıcın gecelerı urkuyorum gürüültüden...

gunaydın canlarım... ya kuzular burda cokkk sıddetlı ruzgar var hıcc pencere acamıyorum dıger ılcelerde de öle mı acaba? yalnız oldugum ıcın gecelerı urkuyorum gürüültüden...

canım senin şansına bu sene hakketten cokk soğuk ya özellikle de geceleri
inanırmısın bizde merkezde yiz ve bende kapatıyorum kapı pencereyiii
rüzgar ve soguk tannnn:jeyyar:

canım senin şansına bu sene hakketten cokk soğuk ya özellikle de geceleri
inanırmısın bizde merkezde yiz ve bende kapatıyorum kapı pencereyiii
rüzgar ve soguk tannnn:jeyyar:

öle mı... gercı gecen sene burda da olmazdı dedıler ama ınan canımcım varya catı ucacak sanıyorum en ustteyım bırde gece bazen hava ışıyınca uyuyorum...
sansıma desene...
eşim gelsın söz vedı merkeze göturcem karıcımı dedı :))

günaydınnnn kıslarrrrrrrrropuyorumnanaktan

aa süper olur senin için canımmm
artık hiç sıkılmazsınnnn,hayırlısı olsun canımmm
Şeniz

günaydın Elazığğğğğğğğğğğa.s.

bugünde yağmur yağar mı acaba
hiç yazın yağmur görmemiştimmmmm ama güzellllllllllllllllllllllllllllllzemuszemus

kızlar nasılsınız bayagı zamandır ugrayamadcım buralara kardeşimin dügününü yaptık trabzonda istda çok güzeldi çok görkemliydi ı elazığ folklor ekibi vardı yarı halaylı yarı horonlu bide istanbul da dügün olunca acayip uçuk bi dügündü ama harikaydı dillere destan derler ya aynen öyle oldu vallahi ayy bide kır dügünüydü denize sıfır biyer havadislerim bukadar:)
şuanda yoldayım dönüyoruz bolu yakınlarındayız:)hepinizi öpüyorum görüşürük

Herkese hayırlı gunler sekerler........ sbnmcsm canım hayırlı olsun Allah mesut etsın canım kardeşini...

a.s.günaydına.s.a.s.

Kandiliniz mübarek olsunnn:Saruboceq:

herkese günaydın hepimize hayırlı kandillerrrrrrrrrrr rabbim dualarımızı kabul eylesin inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…