Elaziğ///23

günaydınnn elazığğğğğğğğğğğğğğğopuyorumnanaktan

havalar cok sıcakkkkk yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakafamçokkarıştı

günaydınhihoyyyt günaydın:emir_bebek: günaydın:sm_cool:

fıstıklar günaydın heerkes nasıl kızlar ben bugün trabzona ordanda ist la kardeşimin düğünü için gidiyoruz bilgisayarı yanımda götürcem bakalım bu 3g işe yarıycakm ı:Saruboceq:hepiniz kendinize ii bakın öpüyorum hepinizi
özgülcüm muckkk sana da

fıstıklar günaydın heerkes nasıl kızlar ben bugün trabzona ordanda ist la kardeşimin düğünü için gidiyoruz bilgisayarı yanımda götürcem bakalım bu 3g işe yarıycakm ı:Saruboceq:hepiniz kendinize ii bakın öpüyorum hepinizi
özgülcüm muckkk sana da

iyi yolculuklar canım sana:gitme:

bugünde günaydınnn Elazığğğğğğğğğğğğğğ:sm_cool:

slmmmmmm millletttt naberrr
şebnemcim ii yolculuklar canım güzelce eğlenirsin inşşş canım benim kib

huhu elazığ halkı naberr h ayırlı bihafta sonu geçiririz inş
slm edammmmm naberrr

huhu elazığ halkı naberr h ayırlı bihafta sonu geçiririz inş
slm edammmmm naberrr

slmm canım Şeniz

kimsecikler yokkk
herkes tatile gitmişşş sanırsammmmm
bizede burda nöbet tutmak düşüyoooo:roflol:

hiç sorma valla herkesler ohh ne güzel geziyolar bizde evde popomuz koltukta bekliyoz eviaman neyse inş güzel vakit geçiriyolardır hadi öptüm canım

abowwwwwwwwwwwww

nerdeyse 3 sayfaya düşekmiş topiğimiz
hiç dayanamamm wallahi burda kendi kendime sohbet eder 1 sayfaya taşırım:roflol:kaydirigubbakcemile3

Alacakaya dan herkese merhabalar canlar... artık elazıglı oldum... Yavas yavas yerlesıyorum evıme... Elazıg merkeze bayıldım keske daha yakın olsaydım baya bi uzagım... Öpüyorum hepınızı...

Alacakaya dan herkese merhabalar canlar... artık elazıglı oldum... Yavas yavas yerlesıyorum evıme... Elazıg merkeze bayıldım keske daha yakın olsaydım baya bi uzagım... Öpüyorum hepınızı...

amanınn kim gelmişşşşşş
hoşgeldin canımmm memleketimizeeeeŞeniz

elazığ mız güzeldir canım ya
sonuçta doğu şehri işte anca bu kadar
ama güzel yerleri var.ihşalalhhh nasip olsun gezerseniz görürsünüz canımmmmsengözlerimebaksanab

canımhoşgeldin sefa getirdin inş orayada alışırsın 1 saatlik ara vardı yanlış hatırlamıyosam merkezl inş herşey senin için ii olur öptüm

saolun canlarım... ınsallah alısırım dıyecegım ama bulundugum yerde carsı pazar olmadıgı ıcın ve yol kenarı oldugu ıcın ve eşim görevde oldugu ıcın evden cıkamıyorum,bırascık sıkıldım evde... ama cok begendım elazıgı... ılk gun hemen harputu gezdık eşimle bayıldım büyülendım adeta... Keske daha önce görme ımkanım olsaymıs...

X