el ve ayak terlemesi sorunu

muamma89

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
64
4
34
El ve ayak terlemesi sorunu yıllardır yaşıyorum ne yaptımsa kurtulamadım ucuz pahalı krem , elma sirkesi deniz tuzu vs ama bir türlü sonuç alamadım aynı sorundan dertli olan ve çözüm bulan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

ben de kendimi bildim bileli bu sorunla uğraşıyorum. cerrahpaşada biyofizik bölümünde iyontoforez tedavisi var, geçen seneden beri ara ara oraya gidip tedavi uyguluyoruz. internette araştırırsan ayrıntıları görebilirsin. kışları sonuçlar daha iyi ama yazları sadece terlememi biraz azaltıyor bu yöntem.

şu aralar botoks tedavisini araştırıyorum ama sanırım çok maliyetli:/

Hic vaktinizi bosuna harcamayin arkadaslar bunu bir yasayan bilir... Ben iyontoferez cihazini eve aldim zamaninda , teresonlar ,'
Maximler terkurlar pudralar akliniza ne geliyorsa... En sonunda bayram ali ozluslu 2 sene once klipsli ets ile beni hayata tekrar dondurdu diyebilrm , nasil dert etmissem hala ruyalarimda. Ellerimin terledigini goruyorm...

Benim çok çok fazla el ve ayak terlemem var, iyontoforez kışları tamamen etkili oluyor, yazları ise sadece azaltıyor. Evet sürekli uğraşmak zor ama ameliyatı asla düşünmüyorum, çünkü refleks terleme diye ciddi bir yan etki oluşabilir. Cerrahpaşa'daki doktorlar kesinlikle ameliyatı önermiyorlar. Böyle uğraşmaya devam edeceğim o yüzden..

Cok kilolularda olabiliyor bende vucudumda hic terleme olmuyordu yani sirti karni hic terlemeyen bir insandim suan yazlari bacagimda sirt ve karnimda normal bir terleme var. Cok memnunum iyiki olmusum , daha once olmadigima yaniyorum. Evet iyontoferez cihazi aldm aylarca denedim ben sifir fayda gordum ... Cerrahpasadakiler nasil bir sistemle yapiyorlar bilmiyorm
Ama bana klips takildi sinirler kesilmedi..

benim de el ve ayak terleme sorunum var. ben de buna bir çözüm bulmak istiyorum. iyontoforez hakkında ayrıntılı bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…