El Emeği // El Emeklerimi Satişa Sunmak Istiyorum

bıkını hepsı aynı fıyat ebaat buyurse kuculurse degısır bu ebat degişmiyor 30 lıra msn yoladımzele ekle fıyat konusuruz gene beyaz krem 3 modelı yuvalarız ıstedıgın gıbı sen begen yeterkı

grnt002u.jpg

kızlarrr buda igne oyası modelleri isternamaz başörtüsü ister normal tülbente dilersenizde masa, şömen kenarlarına yapılır

Son düzenleme:
bunlar elimde hazır olanlar isterseniz bunlardan istersenizde başka renklerini yollaya bilirim
grnt058ptl.jpg

grnt056m.jpg

grnt054.jpg

grnt051s.jpg

grnt047m.jpg
[
grnt058ptl.jpg

grnt001r.jpg

yeni biten siparişim kızlar rutuşları kaldı son halini eklerim yine şiparişlerinizi bekliyorum hanımlaaarr

ineoyasvitrin2.jpg
ineoyasvitrin.jpg
ineoyasvitrin1.jpg
canım model bu baksın arkadaşın ayrıntıları msn veririz ordan konuşuruz

fiyat 20 yenı bıten sıparışım
yaz geldi plajda bikini üzerine hem rahat hem şık hem modern bır model haydı kızlar
5711Goruntu016.jpg

yeni biten siparişlerim mermeral arkadaşımıza güle güle giymesini temenni ediyorum kızlaaaaarrrr siparşlerinizi beklıyorum
1371Goruntu000.jpg

süper desenler renkler haydı kızlarrr evinize cici dekorlar siparişlerinizi bekliyorum

yaglı boya tablolar

pih8k7iddj6a6f03tc33.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
43.32 ebatlarındaa cici bir tepsi daha haydi hanımlar siparişlerinizi bekliyoruzzz

1z3nr1mv1uv5uuv0z7jh.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
43.32 ebatlarında süper desenler istersenız kendı mutfagınızın renklerınde sipariş verın hemen sızın olsun

zkdo8oh3a4znwr668r6.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
38.28ebatlarında süper birtepsi bufırsat kaçmaz hanımlar çok uygun istersenız renklerı sız belırleyın desenısız belırleyın siparişlerinizibekliyorum hnımlarrrr
j73z7idapp9xb1nf6h.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
18..18 peçeteelik çok şık kullanışlı haydi hanımlar sizinde olsun bunlardan

m8421ercti3lmstguqg.jpg
[/URL][/IMG]
9qixc6invm5hut0jxkj7.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
X