El Emeği // El Emeklerimi Satişa Sunmak Istiyorum

buda bitti :)
sizlerin siparişlerinizide bekliyorum :)

grnt000e.jpg

grnt001gta.jpg

canım ya sen olayı kapmışın tebik ederim gercekten süpersin bunları yapmak basarı yapmayı bırak kndi yaptıklarından bahsediyorum alıntılar deil elinden süper düşmüş örgün valla dilerim satış yapıosundur :KK66:

begendigıne sevındım canım bu ördukllerım sıprıs yaptıklrım bazılarını yollaıgım arkadaslara rica ediyorum resmını cekın uzerinizde yollayın bana eklıyım sagolsunlar bazılarıyolluyo bazıları unutuyor ama çogu burada kızıma yaptıgımı yazıyorum zaten alıntı olanlarda yazıyor kararınızı vermenize yardımcı olsun diye ekliyorum çok teşekkür ediyorum ihtiyacınız olan bir sey varsa memnuniyetle yapmaya hazırım fiyat konusunu dert etmeyin inanın emegimin altında bıle yapıyorum emiiin olun bundan emege saygısı olan herkese teşekkürler 2 kişi hariç onlar ürünü aldıkları halde begenmedıler sanırım :) ücreti yollamadılar saglıkolsun ben insanları seviyorum karşılıksız hemde herkese sevgilerrr :)

derin arkadasımızın istegı üzerine bolero modelleri moel olarak begen ebatlarını ayarlarız sana göre

7a4c6b64fd1822d5acb0b6f.jpg
alıntı
626281823181272704.jpg
alıntı
143ga6.jpg

tarcininelisicantasicep.jpg
alıntı
resim291tz7ly0.jpg
alıntı
pembebolero.jpg
alıntı
mod252045zj6sq91ay0.jpg