El Emeği // El Emeklerimi Satişa Sunmak Istiyorum

canım ya sen olayı kapmışın tebik ederim gercekten süpersin bunları yapmak basarı yapmayı bırak kndi yaptıklarından bahsediyorum alıntılar deil elinden süper düşmüş örgün valla dilerim satış yapıosundur

begendigıne sevındım canım bu ördukllerım sıprıs yaptıklrım bazılarını yollaıgım arkadaslara rica ediyorum resmını cekın uzerinizde yollayın bana eklıyım sagolsunlar bazılarıyolluyo bazıları unutuyor ama çogu burada kızıma yaptıgımı yazıyorum zaten alıntı olanlarda yazıyor kararınızı vermenize yardımcı olsun diye ekliyorum çok teşekkür ediyorum ihtiyacınız olan bir sey varsa memnuniyetle yapmaya hazırım fiyat konusunu dert etmeyin inanın emegimin altında bıle yapıyorum emiiin olun bundan emege saygısı olan herkese teşekkürler 2 kişi hariç onlar ürünü aldıkları halde begenmedıler sanırım :) ücreti yollamadılar saglıkolsun ben insanları seviyorum karşılıksız hemde herkese sevgilerrr :)

derin arkadasımızın istegı üzerine bolero modelleri moel olarak begen ebatlarını ayarlarız sana göre

alıntı
alıntı

alıntı
alıntı
alıntı
alıntı
alıntı

tülbentlerın fıyatı10,15 tl
daha agır modellerde vardır

Son düzenleme:
komşumuzun yaptıgı igne oyaları modelerın devamı
gelecek şipariş bekliyoruz hanımlar

Son düzenleme:
ipek boyaması fiskos istenilen renk ve ebatlarda sipariş alınır

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…