Eksiğim, ölmek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen terapi almalısınız gerçekten. Bu psikoloji sağlığınız için cok tehlikeli. Benimde olmuyor 5 yıldır . Olmayanlar olarak hepimiz ölelim mi. Bu eksiklik değil lütfen düşüncelerinizı toparlayın daha sakin bır bedenle bebek ısteyın.

Böyle düşünmeyin lütfen bir psikiyatriste gidin en acilinden. Herkes anne baba olmak zorunda değil belki sizin için de böylesi hayırlıdır? Kendinizi başka şeylerle meşgul edin çok çalışın para kazanın dünyayı gezin ne bileyim yaşamak için o kadar çok sebep var ki.. sizin için yaşamak sadece çocuk yapmak mı? Eminim değildir hayatta kalmak için çok sebebimiz vat

35 yaşındayım 17 aydır olmuyor Allah aşkına 25 yaşında bu neyin kafası? Bizlere hakaret gibi. Psikiyatriden bir an önce randevu alın.

Yengemin 20 sene olmadı sonra 3 çocuk oldu ve hafizlar suan

Neden eksik olasın. Nasibinde varsa illaki olacaktır gerekli tüm kontrol ve tedavini yaptirirsin. Ha çocuğun olmazsa da dünyanın sonu değil. Benimde yok. Kimyasal gebelik geçirdim. Sonrasinda kalbimde sorun çıktı. Belki olmayacak ama şükrediyorum yine de. Lütfen destek al isyan etme. Her nasip vaktine esirdir

Bir an önce psikolojik destek almalısınız. Hamile kalmamak kesinlikle eksiklik değil. Çocuk olursa olur olmazsa da dünyanın sonu değil. Böyle bir şey üzülmeyin.

Size inanamıyorum herseyin hayırlısını isteyin ya Allah verirde onunla sinarsa sağlık problemi olursa bu defa keşke olmasaydı diyeceksiniz evet zor bir süreç çok iyi anlıyorum ama ölmek isteyecek kadar değil kendinizi hemen toparlayın destek alın bu düşünce sizi daha çok yipratacaktir

Yani kusura bakmayın ama bu psikolojiyle çocuğunuz olması zaten yanlış.
Silkelenip kendinize gelin Allah aşkına.

Gerçekten inanılmaz, zaten bu psikolojide anne olursanız nasıl olur hayal edemedim. Lohusalık, bebe derken insanın düzgün psikolojisi de bozuluyor.
Daha 25 yaşındasınız. Hamile kalamıyorum diye eksiğim denir mi? Kadınlık annelik üzerinden mi ölçülüyor?
Acil psikolojik destek alın

Arkadaşlarım çevrem akrabalarım hepsi artık +1’li. Ben kendimi o yüzden eksik hissediyorum. Çok istedim ve olmadı. Evliliğimiz normal ancak artık kalabalık olmak istiyorum. İleride olur olmaz bilemiyorum. Psikolojim evet anlık bunalıma çok giriyorum son günlerde. Cehalet yazmış biri; psikolojik çöküntünün cehalet olduğunu düşünmek daha zararlı bi cehalet olur. Benim ne hissettiğimi en çok yaşayan bilir. Umarım bu günlerim de geçer.

Ben eksiğim. Çocuk yapamıyorum. Olmuyor. Binadaki yeni evlenenler bile hepsi hamile. Ölmek istiyorum gerçekten…
Hayattaki tek meziyet çocuk yapmakmi neden bu kadar kendinizi aşağı çekiyorsunuz benimde çocuğum yok her kadın anne olacak diye bir kaide kuralmi var olmuyor diye ölmek istemeniz psikolojik olarak çöküntü içerisinde olduğunuzu gösterir destek alin zamana bırakın kendinizi eksik ve kusurlu görmekten vazgeçin

3 sene çocuk sahibi olmayıp, etraftan hadi ne duruyorsunuz diyenlere rağmen, ısrarla güçlü olmayı sabretmeyi seçtim. Allah'a dua edip evlat sahibi olacağım günü bekledim. Hamile olanlara, çocuğu olanlara imrendim ama hiç gıpta etmedim. Aksine çocuksuz günlerimi dolu dolu geçirdim. Gezdim, eğlendim, yapabileceğim ne varsa yaptım. En büyük destekçim yine kendindim. Birgün sizin de olacak. O vakte kadar hayatı kendinize zehir etmek yerine, tek bir kez bahşedilmiş hayatın tadını çıkarın..

Ben eksiğim. Çocuk yapamıyorum. Olmuyor. Binadaki yeni evlenenler bile hepsi hamile. Ölmek istiyorum gerçekten…
Kaç senedir evlisin bilemem ben 1.5 yıl uğraştım ağlaya ağlaya sonra ne oldu biliyor musun bu ay olmaz doktor ilaç verdi dedim 1 hafta sonra evladım olduğunu öğrendim takmasan mı artık bu kadar kafana bak seni anlıyorum cidden anlıyorum bende yeri geldi ölmek istedim ilk kimyasalım da daha onun üzüntüsü bitmeden 25 gün sonra Allahtan ya bir gebeliğim daha oldu hemde ikizlerdi birini 5 haftalıkken diğerini 7 haftalıkken kaybettim kürtaj masasında ağlaya ağlaya oturdum hayatımı sorguladım aylarca serumla ayakta durdum her gün serum yedim ama şunu anladım sadece kendime yapıyorum kendimi yıpratıyorum unutmam lazım veya doktora danışmam şimdi bir daha doktora gidiyorum 1.5 sene oldu düşüğümün üstünden hiç korunmadım olmadı ama isyan etmek faydasız dua et evlat duası var ben sana atarım bol bol oku inşallah inşallah dua edicem sana hayırlı evladın olsun inşallah ama pes etme kendini topla stersten uzak dur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…