"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

yani inşallah tabi de konu ne ara buraya geldi anlamadım....:KK9:

9 ekim de kırmızı kartı görünce öpücem sizi kızlar :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bariz kk nın en heyacanlı üyeleri biziz üstümüze tanımıyorumm....

öyle bişey olsa sizle paylaşmazmıyım kızlar.... diyorum ya normalim ben :KK50:
iyi de öyle bişey olduğunu henüz sen de bilmiyorsun ki.. bunlar bizim varsayımlarımız.

crocuscum çok mantıklı düşünüyosun, tatill bebeği bu tatilllll:KK16:

gülmekten koptum burda allahdan kocişim uyuyoda görmedi beni.... :KK9: bebişim kafayı yedi dicek..:KK53:

allah hepinizin iyiliğini güzelliğini versin kızlar... valla yalan yok öyle bir ihtimal olabilir diye düşündüğüm için değiil şu halimiz çok hoşuma gittiği için keyfim yerine geldi....

arkadŞLIK BU..... sağolun

ama ben ısrarlıyım bu ay değil hissetmiyorum yanii....:KK50:

gülmekten koptum burda allahdan kocişim uyuyoda görmedi beni.... :KK9: bebişim kafayı yedi dicek..:KK53:

allah hepinizin iyiliğini güzelliğini versin kızlar... valla yalan yok öyle bir ihtimal olabilir diye düşündüğüm için değiil şu halimiz çok hoşuma gittiği için keyfim yerine geldi....

Ah canım hisle olsa bende geçen ay hamileydim.Demek hissetmeyle anlaşılmıyor.Seni güldürebildiysek ne mutlu bize, benimde keyfim yerine geldi:KK9::KK9:

canııım gönlümüz ne istiyosa biz onu yazıyoruz işte.. bir de hissettiklerimiz var tabiii.. ne biliim yaa ben de öyle hissediyorum sanki... varmış gibi :)

canııım gönlümüz ne istiyosa biz onu yazıyoruz işte.. bir de hissettiklerimiz var tabiii.. ne biliim yaa ben de öyle hissediyorum sanki... varmış gibi :)

topiğimizin ismini izninizle değiştirmek istiyorum;

DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA DON BİÇENLER topiğine hoşgeliniz :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar akşam akşam çok güldüm Allah hiçbirimizi ağlatmasın hergün hep gülelim:)

ben kaçıyorum artık,,,,

herkese iyi geceler tatlı çalışmalar:KK49:

öpüyorum hepinizi :KK54:
batı gelen arkadaşların bizi habersiz bırakmaması dileğiyle:KK47:

kızlar sohbet güzeldi ben çıkıyorum, tavuk gibi erkenden yatıcam çünkü erken kalkıcam:) üstelik yarın nöbetçiyim:KK5: hepiniz öpüldünüz... :KK54:iyi geceler tatlı rüyalarrrrr:KK16:

şakın arkadaşım benim sen kendine bak asıl...:KK1:
söylediler ya kızlar adetten olabilirmiş... ben %99 eminim o yüzden olmaya başladı:44:

%1 de olsa sende de ihtimal var yani, bekleyip gözrecez umarım bizler haklı çıkarız :)))

X