"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ya da

geçeeeer geçeeeer daha öncekiler gibi bu da geçeeeerrrrr diyerek iyice bunaltiiim seni

Geçer geçer geçer bunlarda geçer
Üzme tatlı canını bunlarda geçer
Neler neler neler gördük biz
Neler çektik biz
Ne derlerse desinler bunlarda geçer:))))

ehehehe...:)

vay vay vay vay....

evet bu şarkı benden bu topiğin stresli topiklerine gelsin anacımmm

olacak kızlar olacak bizim de hamişlerimiz olacakkkkk az kaldı mesela beeeeeeeeeeen deeermişim

Son düzenleme:
kızlar bu akıntı bende de var neyin nesi anlamadım
sanki hiç anne olmamışım bu yollardan geçmemiş gibiyim herşeyi unutmuşum 8 yıl olmuş az mı

kızlar bu akıntı bende de var neyin nesi anlamadım
sanki hiç anne olmamışım bu yollardan geçmemiş gibiyim herşeyi unutmuşum 8 yıl olmuş az mı

canım olsun insan unutabilir uzun zaman geçmiş sonuçta.. kaçıncı ayın yani kaç aydır deniyosun evriscim?

4. aydayım oğlum 8 yaşında
bir de kızım olsa elbise giyse, saçına toka taksam...

bişey sorucam ovulasyon testinde 2. çizgi çook silik çkmaya başladı.... ama çoookkkk silik yani
niye olur ki? bazal lh yapıyoduysa öncekilerde niye yok? bilemedim ben onu

nasılsınız kızlar ekim ayı biraz kötü başladı çok fazla haber yok bizim topikte de günü geçenler var ama 2 tane hamiş çıktı şimdilik sizler ne durumdasınız testlerinzi yapın da şenlenelim nasıl olsa hepimiz ekimciyiz bebişler gelsin de kutlayalım artık yani öle değil mi ama herkes hamiş olsun

bişey sorucam ovulasyon testinde 2. çizgi çook silik çkmaya başladı.... ama çoookkkk silik yani
niye olur ki? bazal lh yapıyoduysa öncekilerde niye yok? bilemedim ben onu
idrarda lh hormonu oluyomuş galiba canım o yüzden silik çıkıyomuş ben öle duymuştum benimde çıkıyo

sende dahil ol ya ama; anca beraber kanca beraber olsun inş. gelllsiiin bebiiişleeer

çookk haklısın canım,,,ben şahsen senin topiğine de bakıyorum varmı bi gelişme diye ...
inşallah güzel bir ay olur artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…