"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

hadi iigeceler canım bende kaçar azıcık ders çalışıcam da yeni ay yeni umutlar hadi bismillah

hadin canlar yarın görüşürüz hepinize ii geceler ii dersler hoşçakalın

[h=3]OVITRELLE mi ilacın adı subkutan denilen derinin alt kısmına uygulanıyor kolun dirsekle omuz arsındaarkada kalan kıımdan iğnesi küçüktür tatlım[/h]

teşekkürlerr:))dr a sormayı unutmuşumda karındanda yapılır yazıyodu içinde o yüzden

1 ekimden herkese günaydınn,benim bu aydan pek umudum kalmadı 30 günde bir regl olan biri olarak en önemli günleri kaçırdımm neyse bende size bakarım artık aranızda hamiş varmı diye

1 ekimden herkese günaydınn,benim bu aydan pek umudum kalmadı 30 günde bir regl olan biri olarak en önemli günleri kaçırdımm neyse bende size bakarım artık aranızda hamiş varmı diye

Umudunu kaybetme, benimde pek ümidim yok bu ay bizimda hastalıkla geçti ama olsun yinede cumayı iple çekicem

bizi ısyan ettırmeyın bebelerımız ::66 ısyaaaaaannn....babaları baskıdan kurtaralım

Bizden ziyade babalar isyan çıkaracak gibi geliyor bana eeee malum onlar daha fazla yoruluyor :)))))))

Son düzenleme:

Adı bile güzel 2013 ANNELERİ acaba gerçekleşince bu topictekiler ne olur bu çoşkunun sonu nereye varır düşünemiyorum, ay çok keyifliyiz be Allah bozmasın

ekim ayına girdik, bugün 1 ekim ve inşallah çabukkk gelsin hamiş haberleriiiii,bekliyoruz

sanırım 13 ekim adet günümm bakalımmm bu ayda mı hüsran olcak yoksa bebişimm gelcekmi hayırlısı diyorumm en kısa zamanda anne olmak dileğiyle.......
canım ben de senden haber bekliyodum değiştiriyorum canım üzülme 13 ekimde veririz biz de müjdeyi

Son düzenleme:
Bende grip oldum tam süper oldu ilaç içmiyorum, bal ve pekmeze verdim kendimi..

Ayy kızlarrr benmde çok az kaldı HADİ BAKALIMM HAMİLEYSEM HEMEN İĞNELERE BAŞLICAZZZZZZZZZZZZZZ.Haplarımı içiyim geliyorum hemen kızlar

Benm kocam zaten her zamn o kadr güvendi ki kendine hayret ediyorum =) Az öncede yatak muhabbeti arasnda diyorki SENİN GÜNÜN GEÇİCEK 2 GÜN SNRA Yüzüme bakıor kilolu hallerimi hayal etmeye çalışıorr =)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…