"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

bende hala birşey ok arkadaşlar... haftasonu test yapıcam tabi o zamana kar kırmızılar gelmezse...

merhaba arkadaşlar bugün 18 ekim ve hastalandım artık umudum kasım ayında diyen arkadaşlarımlayım iyiki varsınız. Bebiş bekleyen arkadaşlarıma çok sevindim hayırlı olsun darısı bizlerin başına inşallah..

inşallah canım ben elimden geleni yaptım bu ay olmadı kısmet kasım'a bat 11 kasım :))) allah isteyen herkeze versin inşallah

mrb. benim bat 30 ekim ya sol kasığımda ağrı oluyor kısa kısa bugün olmadı ama 2 gündür var. ishal oldum anlamsız bi şekilde. bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi acaba.

yok benım degılll :):) dayanamadım ıkıncı ıdrar testınıde yaptım oda pozıtıf... doktora gıdıcem bugun uyuyamadım erkenden kalktımmm bakalım neler olacak:) cANIM SENIN ICINDE HAYIRLISI OLSUNN :)

amin canım ALLAH(c.c) herkesin gönlüne göre versin ,en kısa zamanda :)

mrb. benim bat 30 ekim ya sol kasığımda ağrı oluyor kısa kısa bugün olmadı ama 2 gündür var. ishal oldum anlamsız bi şekilde. bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi acaba.

canım bu şikayetlerin hamilelik belirtisi olamaz ,
kasıklarındaki ağrının sebebi enfeksiyon yada başka bir rahatsızlık olabilir
ishal ise kesinlikle hamilelik belirtisi değil

enfeksiyon kesinlikle yok eminim. ya insan tün bedenini dinlemeye başlıyor ve en ufak değişiklikte hamileliğe yoruyor işte

Benım bat 24ekım sabah kan testi yaptırdım 4 te sonuç için gidicez eşimle hadi hayırlısı çok heycanlıyım

Kızlar ovitrelleden sonra 9. günüm kan testi yaptırdım 2,39 çıktı
Acaba benim gibi olupta değeri sonradan yükselen varmı ?

Kızlar ben sabırsızlandım dün günüm gecikmeden test yaptım tek çizgi çıktı. Bugünde yine dayanamadım test yaptım bu sefer ikinci çizgi silik çıktı. Heyecanlandım ve hemen yakınlardaki tıp merkezine gidip kan testi yaptırdım ama sonuç pazartesi çıkacakmış. Hamile olabilir miyim acaba. İkinci silik çizgiyi görünce dünyalar benim oldu internettede hamile olasılığı yüksek deniyor.pazartesi gününe kadar nasıl sabredicem bilmiyorum. Bu kadar ümitlendikten sonra hamile değilsem eğer çok üzülürüm. Bu ay bi tuhafım zaten. Kendimi hep hamile gibi hissettim.İnşallah yanılmıyorumdur...

ayyyy pazartesiye kadar nasıl bekleyeceksin cnm keşke özele bir polikinliğe gitseydin bir iki saat içinde verirler sonucu:9
inşallah güzel haberler verirsin

Merhaba Kızlar
az once ıdrar testı yaptım ıkı cızgı cıktı pozıtıff yarın doktora gıdıcemm ama negatıf cıkar dıye korkuyorum ıdrar testı yanıltabılır mı

sonucun belli olmuştur ben göremedim mutlu haberi nerelerdesin :))))

İnşallah hamilesindir canım güzel haberlerini bekliyoruz.

ayyyy pazartesiye kadar nasıl bekleyeceksin cnm keşke özele bir polikinliğe gitseydin bir iki saat içinde verirler sonucu:9
inşallah güzel haberler verirsin

O an heyecanla en yakın yere koştum. Hemen sonuç çıkacak zannettim ama olmadı Amin teşekkür ederim :)

İnşallah hamilesindir canım güzel haberlerini bekliyoruz.
Çok teşekkür ederim inşallah öyle olur dünyalar benim olur:)

Benım değer 14.91 çıktı doktor bu sonuca göre hamilesin ama bayramdan sonra tekrar test yapalım dedi. Vardır inşallah

benim adet 30 ekim test yapsam çıkmayacak çıkmayınca üzülecem. 29 30 ekim gibi adet olacaklardan test yapan var mı

pazartesi günüü güzel haberi alırsın inş...bence test al yarın ve öteki gün tekrarla eğer koyulaşıyosa hamilesin kesin...pazartesi de tam öğrenirsin sonucu o gün tekrar ver bak bakalım cumadan pazartesiye 2 kat artmışmı?normalde artması lazım.gözün aydın
Benım değer 14.91 çıktı doktor bu sonuca göre hamilesin ama bayramdan sonra tekrar test yapalım dedi. Vardır inşallah
ne zaman verdin kanı yani adetin geçmiş miydi hamilesin bu sonuca göre gözün aydın 2 gün sonra tekrarla artış oluyorsa tmm iştee
benim adet 30 ekim test yapsam çıkmayacak çıkmayınca üzülecem. 29 30 ekim gibi adet olacaklardan test yapan var mı
benim de bat 30 ekim canım daha çok erken değil mii test yapmak için ben 2 gün kalaya kadar bekleyeceğim hamileysen bile çıkmaz kiii
benimki başka bahara kaldı kızlar... bugün hoşgeldin kırmızı dedim

kasımda inşşş hamile olursun ...üzülmeee

Gittiğim tıp merkezinin hemen yanında eczane vardı. O şaşkınlıkla gebelik testi almayı akıl edemedim ama yarın alıcam. İki gün aynı şekilde ikinci çizgi çıkarsa hamile olduğuma kesin gözüyle bakıcam zaten:) Bu kan testi tekrarını iyi ki söyledin. Dediğin gibi yapıp iki testide karşılaştırmak doğru olur sanırım. Teşekkürler:)

arkadaşlar 2 gündür okulda yürürken ve ders anlatırken kasık ağrılarımdan duramadım.sanki yürüdükçe bişey kasılıyor batıyor gibi... şişkinlik de çok. gebelik belirtisi mi bilmiyorum ama enfeksiyondan da korkuyorum daha adetime 6 gün varama yarın doktora gideceğim. umarım kötü bişey enfeksiyon, kist falan çıkmaz(

Ben bunun hamilelik belirtisi olduğunu zannetmiyorum canım en iyisi doktora gitmen olur. belki gaz sancısı falandır üşütmüş olabilirsin en kötüsünü düşünme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…