"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

bugün şansınız her zamankinden çok olur inşallah sağlıklı bebişler nasip eder inş rabbim döbüşlere

doğru belkide bizim şer bildiklerimiz bize hayır olarak geri dönecek boşuna denmemiş ya sizin şer bildiklerinizde hayır hayır bildiklerinizde şer wardır bizlere sabredip rabbimin dualarımızı kabul edeceği o günü beklemek düşüyo rabbim ewlat hasretiyle yanan bütün kullarına hayırlı ewlatlar nasip etsin inşaallah

doğru belkide bizim şer bildiklerimiz bize hayır olarak geri dönecek boşuna denmemiş ya sizin şer bildiklerinizde hayır hayır bildiklerinizde şer wardır bizlere sabredip rabbimin dualarımızı kabul edeceği o günü beklemek düşüyo rabbim ewlat hasretiyle yanan bütün kullarına hayırlı ewlatlar nasip etsin inşaallah

ekicez inşş buay benide ekleyin bat 16 ekim

kızlar bat tarihim 15 ekim umarım topiğiniz gerçekten uğurlu gelir.....
eklendiniz kızlar...:)

Son düzenleme:

kızlar benımde umudum ekime kaldı normalde adet günüm 20 si ekim 20 de ama inşallah olmaz bebısım olur

kızlar benımde umudum ekime kaldı normalde adet günüm 20 si ekim 20 de ama inşallah olmaz bebısım olur
inşallah gelmez o kırmızılar da canım müjdeli haber günün olur o gün ismini listede 1. sayfamızda görebilirsin... ekliyorum

Son düzenleme:
kızlar bu ağrı beni mahvediyor ... normal mi bu anlamadım gitti yumurtlama zamanım da geçti sayılır ama geç mi yumurtluyorum acaba nedir ...:85:

Son düzenleme:
Olabilir canım belki geç ovulasyon olmuştur.Bu arada benim testler kargoya verilmiş.Büyük ihtimal pazartesi gelir.

inşallah gelmez o kırmızılar da canım müjdeli haber günün olur o gün ismini listede 1. sayfamızda görebilirsin... ekliyorum

tesekkurler umarım hepımızde gelmez hepımızın bebişi olur ekim ayı bizim mutlulugumuz olur inşallah

Olabilir canım belki geç ovulasyon olmuştur.Bu arada benim testler kargoya verilmiş.Büyük ihtimal pazartesi gelir.
bence de yumurtluyorum gibi değerlendireyim bari :)))

canım sen ne zaman sipariş vermiştin?

Son düzenleme:
bende sipariş vereyim bu hafta. normalde yumoş günlerindeyim diye düşünüyordum. dün çok sancım vardı ama bi çalışma yapmadık önceki gün olmuştu. bugün ağrım kalmadı şimdi benim dönem bitmiş mi oluyor ama bugün 15. günüm. kızlar sanırım bben bilemiyorum bugünleri artık depresyona gireceğim:2:

kızlar ne testı bu merak ettımde özel degılse söyleyebılırmısınız

canım niye depresyona giriyosun bu ay geçtiyse bile önümüzdeki ay yaparsın... bu ay kaçıncı ayın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…