"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

içimde bir bomba varmış gibi korkuyorum ateşimde 3gündür düşük :18: en ufak bir belirti dahi yok sağdece regl belirtisi yaşıyorum ajite oluyorum allahım bana bişey oluyo yinemi bebek yok :18:

selam kızlar.biliyosunuz ben progestan kullanıyorum.hap bitti bu ay.oVULAYON TESTİNDE ilk defa bugun çift çizgiyi buldum.ancak ben bugun yarın adet olcam.neden böyle oluyor anlamıyorum.geçen ay ovulasyon testini ısmarladığımda testler geldiinde yine bir iki gün vardı adetime.dur şunu yapayım bi dedim.çift çizgi çıktı.ardından hemen adet gördüm.neden koyu çizgi bu kadar geç beliriyor anlamadım.neyse kızlar benim işe gitmem gerek öpüyorum hepinizi bye.

içimde bir bomba varmış gibi korkuyorum ateşimde 3gündür düşük :18: en ufak bir belirti dahi yok sağdece regl belirtisi yaşıyorum ajite oluyorum allahım bana bişey oluyo yinemi bebek yok :18:

Ateş ile alakası olduğunu düşünmüyorum ben hamileyim nerdeyse ateşim 35 civarındaydı hatta regli olacağım zaman ateşim daha çok yüksek olur.Bendeki belirtisi erken zamanda gelen kasık ve karın ağrısı, aradabir böyle uyku ve başdönmesi ile karışık iç geçmeleri ama birkaç saniyelik , hiç akıntımda olmadı, miğde bulantısı regli dönemi geçtikten sonra oluyor, regli öncesinde miğdem bulanıyor diyebirşey yok.

bedede kaç gündür ne akıntı var ne bişey ben çok sancılı adet görürüm iğne felanda yaptırıyorum hatta ama 3 gündür çok hafif ağrım var bugün adet günüm çok ağrım olması gerek ama çok az var ara ara belki akşama olurum zağten önceki hamileliklerimdede hep 5. haftada farkettim :) nekadar duyarsızım yaa:)))))

Merhaba kızlar benimde bat 17 ekim bakalım bekliyorum pek bir belirtide yok ama kısmet yine umut ediyorum...

canım ya bişi sorucam benimde ara ara agrım ve aniden kasıklarıma giren sancı oluyor ve asırı derecede akıntım var gögüslerdede sişlik var ama hasssasıyet yok idrarada cok cıkıyorum bunun dısındada bas donmesı mıde bulantısı malesef yok batım 2 ekım 5 gun kaldı hamılelık belırtısı olabılırmı

canm benim inşallah hamilesindirrr belirti yok diye hamilelik olmaz diye düşünme ben de hiç belirti yaşamadım hamileliğimde....ama bugün regl olursan da çok üzzülmeee tmmm....bu kadar germe ,stres yapma oofff ya ne hallere düştük bizzz....

Benim kasıklarda ve karnımda ağrı oluyordu , göğüslerimde normal bir şişlik oldu zaten regli öncesinde de hep şişer , akıntının bir belirti olduğunu düşünmüyorum çünkü hamilelikten kaynaklanan akıntı çok daha sonra oluyor, miğde bulantısıda 6. haftadan sonra başlıyor,sadece gazım oluyordu onunla ilgili midir bilemiyorum.Hamilelik belirtileri regli zamanınızda başlıyor öncesinde sadece kasık ağrısı o da bazısında olmuyor.Regli zamanına girdim şuan dediğiniz belirtileri yavaş yavaş görüyorum, yumurta döllenir döllenmez etkilerini görmeniz mümkün değil.5. Haftamdayım 6. haftaya yaklaşıyorum halen miğde bulantısı yok, göğüslerimde mavi damarlar daha yeni belirmeye başladı ve şişiyor ucuda hassaslaştı, ama regli döneminiz gelmeden önce pek fazla vücut alarm vermiyor.O yüzden akıntım yok diye üzülmeyin çünkü benim akıntım hiç yoktu, miğden hiç bulanmıyor demeyin ablamın hamileliği boyunca hiç miğdesi bulanmadı, göğüslerim şişti acaba mı demeyin çünkü regli öncesi göğüsler şişer zaten...

evet ne hallere düştük 2 tane tes aldım yaptım sonuç hala adet olmadım

kızlar kırmızılar geldi.. 1 ekimde yumurtlamışım ve 29-30 eylülde çalışma yapmıştık yine tutturamamışız... 4. ay bitti gitti 5. ayda tutturucam inşallah:)))

Son düzenleme:
kızlar kırmızılar geldi.. 1 ekimde yumurtlamışım ve 29-30 eylülde çalışma yapmıştık yine tutturamamışız... 4. ay gitti 5 ayda tutturucam inşallah:)))

neyse canım üzülme... inşallah kasımda gelir bebişin....5. ayında kavuşursun inşş

acıklaman için tesekkurler canım işte bi umut arıyoruz acaba bu hamılleık belırtısımı dıyoruz 5 gun var batıma ama sankı aylar var beklemek gercekten cok zor stresten suratım sıvılce doldu yapmıyım dıyorum stres ama elımden gelmıyor ıstemedende olsa stres yapıyorum rabbım isteyen herkese evlat versin

Amin inşallah, ama mutlaka olacaktır sakın stres yapma....

ya kasıklarımda benimde oluyo ağrı birden oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…