"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Hmm tşk ederim. Alayım ben o testlerden o zaman zaten tutmuyor:KK50:[/QU

yok öyle zaten tutmuyor falan...öyle olma,umudunu kaybetme ilk önce sen inanacaksın ki ....bilmiyorum ne kadar zamandır olmuyo sorun ne ama inş en kısa zamanda hamile kalırsın....ben de bir iki ay daha olmaz sa alacağım o testlerden pahalı bişey de değilmiş zatenn
bir dönem 4. ayda olmuştu ama 2 aylıkken düşük oldu şimdi bir ay denedik olmadı

bir dönem 4. ayda olmuştu ama 2 aylıkken düşük oldu şimdi bir ay denedik olmadı

ben de 2 ay önce kürtaj oldum kalp atışlarının durması nedeniyle...şimdi benim de ilk ayım....inş olur yaaa çok zaman geçmemişş....ama insan hele de bir bebek kaybedince çok sabırsız oluyo yeri hemen dolsun istiyooo bir an önce o güzel duyguyu tekrar yaşamak istiyooo..ben böle değildim şimdi acaip oldum.çok istiyorum.belki de o yarım kalmışlık beni bu hale getirdi bilmiyorum...ama aklım fikrim hep bebekte

ben de 2 ay önce kürtaj oldum kalp atışlarının durması nedeniyle...şimdi benim de ilk ayım....inş olur yaaa çok zaman geçmemişş....ama insan hele de bir bebek kaybedince çok sabırsız oluyo yeri hemen dolsun istiyooo bir an önce o güzel duyguyu tekrar yaşamak istiyooo..ben böle değildim şimdi acaip oldum.çok istiyorum.belki de o yarım kalmışlık beni bu hale getirdi bilmiyorum...ama aklım fikrim hep bebekte

Al benden de o kadr işte bende biran önce olsun istiyorum ama aceleye de getirmek istemiyorum inadına olmuyor olsada bir sorun çıkıyor ama elimde değil işte benim bu ay regl oldugun gün karşı komşum doğurdu yan odadan bebeğin seslerini duydum ağrım vardı yatarken ay bir sinir oldum resmen kıskandım ya

Al benden de o kadr işte bende biran önce olsun istiyorum ama aceleye de getirmek istemiyorum inadına olmuyor olsada bir sorun çıkıyor ama elimde değil işte benim bu ay regl oldugun gün karşı komşum doğurdu yan odadan bebeğin seslerini duydum ağrım vardı yatarken ay bir sinir oldum resmen kıskandım ya

ben de gördüğüm her bebeğe öyle bir hayranlıkla bakıyorum ki sanki birer mucize onlar.sankii hiçç olmayacak gibii geliyorrr bazenn..daha önce bu kadar zor bir şey olduğunu düşünmemeiştim....insanlar bebek ister hamile kalır doğurur çocuk sahibi olur bir de bize bak yaaa...sabırr iştee inanıyorum bu da bizim sınavımız...tez zamanda gelir inşş bebişlerimiz

ben de gördüğüm her bebeğe öyle bir hayranlıkla bakıyorum ki sanki birer mucize onlar.sankii hiçç olmayacak gibii geliyorrr bazenn..daha önce bu kadar zor bir şey olduğunu düşünmemeiştim....insanlar bebek ister hamile kalır doğurur çocuk sahibi olur bir de bize bak yaaa...sabırr iştee inanıyorum bu da bizim sınavımız...tez zamanda gelir inşş bebişlerimiz

allah korusun kız olmıycak değil olacak bak ben yarın regl olacağımı biliyorum ama yinede ya olmazsam diyorum güzel şeyler düşünelim hanımlar :)

merhaba arkadaşlar...

uzun zamandır konuları okuyup takip ediyorum... eylül ayı adetim bugün itibarı ile gelmiş bulunuyor...:KK43:(((
umudum ekim ayına kaldı... bat tarihim 4 ekim...
umarım bu topicte güzel haberler paylaşırız...
şimdiye kadar elimi hangi işe attıysam hep uğurlu gelmişimdir... umarım bu topic hepinize uğurlu gelir ve hep beraber bol bol hamilelik haberleri alırız ve veririz...
neşemizi, sevincimizi, üzüntülerimizi, deneyimlerimizi ve bilgilerimizi paylaşırız...

İnşallah, ekim ayında YÜCE RABBİM hepimize bebişimizi nasip etsin ve kucağımızı boş bırakmasın... 58 anne adayımızla beraber Amin...
:KK3:
Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

bismillahirrahmanirrahim...

beklenen adet tarihlerimiz (BAT)
:

aseton44.....................................sonuç....:KK49::nazar:TEBRİKLERR

ezgikc................ 1 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

karciceğii.............1 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

hatibulut.............1 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

elanaz_efe..........2 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

Lastrose41..........3 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

kelam.................5 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

zerbas................5 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

nisanbu..............5 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

pers__09............5 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

pepeninteyzesi....5 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

taliha............,....5 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

EOZKAN.............6 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

tanemC..............6 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

nevalee..............7 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

selin_as.............7 ekim....:KK16:....sonuç....:KK49::nazar:TEBRİKLERR

ozek009..............8 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

stevens..............8 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

LİPAKA...............8 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

yxliz...................9 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

dice...................9 ekim....:KK16:....sonuç....:KK50:

sengelen...........10 ekim....:KK16:....sonuç....:KK49::nazar:TEBRİKLERR

evris.................10 ekim....:KK16:....sonuç....?

sonsuz___.........11 ekim....:KK16:....sonuç....?

ysmc.................12 ekim....:KK16:....sonuç....:KK49::nazar:TEBRİKLERR

Mucize_GE_.......13 ekim....:KK16:....sonuç....?

skyline..............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

medne..............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

karanfilll...........13 ekim....:KK16:....sonuç....?

birdgirl.............13 ekim....:KK16:....sonuç....:KK49::nazar:TEBRİKLERR

cemrecik...........13 ekim....:KK16:....sonuç....?

cemrenevra.......13 ekim....:KK16:....sonuç....?

ela235..............14 ekim....:KK16:....sonuç....:KK49::nazar:TEBRİKLERR

burchecan.........14 ekim....:KK16:....sonuç....?

tuuraba.............14 ekim....:KK16:....sonuç....?

acabaacaba........15 ekim....:KK16:....sonuç....?

tatlıebbi.............15 ekim....:KK16:....sonuç....?

perakedisi..........15 ekim....:KK16:....sonuç....?

missyaman........16 ekim....:KK16:....sonuç....?

sunbal...............16 ekim....:KK16:....sonuç....?

dateapril............17 ekim....:KK16:....sonuç....?

ozay76..............18 ekim....:KK16:....sonuç....?

morkedi.............18 ekim....:KK16:....sonuç....?

umudum_31......19 ekim....:KK16:....sonuç....?

Alishia...............19 ekim....:KK16:....sonuç....?

savas5442.........19 ekim....:KK16:....sonuç....?

prnssss..............19 ekim....:KK16:....sonuç....?

hully..................19 ekim....:KK16:....sonuç....?

A_ZADE.............20 ekim....:KK16:....sonuç....?

sellmin...............20 ekim....:KK16:....sonuç....?

Nilru..................20 ekim....:KK16:....sonuç....?

pembegri............20 ekim....:KK16:....sonuç....?

zehra9090..........20 ekim....:KK16:....sonuç....?

mrvb..................21 ekim....:KK16:....sonuç....?

reann.................21 ekim....:KK16:....sonuç....?

yrn3...................23 ekim....:KK16:....sonuç....?

crocus55.............23 ekim....:KK16:....sonuç....?

sakrep................24 ekim....:KK16:....sonuç....?

NASERDO............26 ekim....:KK16:....sonuç....?

sweetee.............30 0ekim....:KK16:....sonuç....?

popp...................30 ekim....:KK16:....sonuç....?

kardelen03..........30 ekim....:KK16:....sonuç....?

derkan...............30 ekim....:KK16:.....sonuç....?

hepimizin yaşantısı,ailesi farklı canım Allah yardım etsin arkadaşa.kız daha yok mu bi sonuç ben yarın birğün aşılama yaptırıcam sen hala tık ses yok,ya sen niye eczanedeki çocuğa kulak asıyosun ben bu tür konularda hiç affetmem ne derlerse desinler banane derim isterim.huyumuz kurusun işte bişey yaparken acaba bu ne der,acaba kaynanam ne der amaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn boşverin kızlar yaaaaaaaaa,hayat bizim hayat helede anlaşabiliyosan eşinle daha ne boşverin kaynanayı,eltiyi,görümceyi sallamayın....

yarın dr a gidicem cemre normalde salıydı yarın kız kardeşimi başka dr a götürücem gitmişken benim doktorada gidicem ne olucak ne edicek bilmiyorum.yarın devam ederiz canım

hepimizin yaşantısı,ailesi farklı canım Allah yardım etsin arkadaşa.kız daha yok mu bi sonuç ben yarın birğün aşılama yaptırıcam sen hala tık ses yok,ya sen niye eczanedeki çocuğa kulak asıyosun ben bu tür konularda hiç affetmem ne derlerse desinler banane derim isterim.huyumuz kurusun işte bişey yaparken acaba bu ne der,acaba kaynanam ne der amaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn boşverin kızlar yaaaaaaaaa,hayat bizim hayat helede anlaşabiliyosan eşinle daha ne boşverin kaynanayı,eltiyi,görümceyi sallamayın....

yarın dr a gidicem cemre normalde salıydı yarın kız kardeşimi başka dr a götürücem gitmişken benim doktorada gidicem ne olucak ne edicek bilmiyorum.yarın devam ederiz canım

hayirdir, kizkardesinin nesi var, gecmis olsun:KK43:(
asilama topiklerine cok baktim, normalden hic bir fark yok...10 kisi asilama yaptirdiysa birininki tutyor...imkanin varsa tup bebege gec bence...ama raporla yaptiricaksan ilk once asilama mecburi galiba...
lafin kisasi asilama zaman kaybindan baska bisi degil...her ay gebe kalma ihtimali %25 ise, asilama ile %30 oluyor...
bu arada hala giden gelen yok, regl olamamak ne kotuymus yahu...

bu arada ela gebeymis, cok tebrik ediyorum canim, gusel haberlerle gel hep...bize de dua et bolca...:KK49::KK49:

mrb kızlar benide alırmısınız aranıza bu ay klomen tedavisi gördüm ovulasyon oldu bat 24 ekim hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz

birazdan doktora gitcem hormonlarımı baktırmaya.bende mi sorun var diye araştırıyor..
bu ay normal adetimden 4 gün önce adet oldum eğer kırmızılar gelmeseydi diycektim yerleşme kanamasıdır ama normal adet görüyorum. şaşırdım ve mutsuzum. bu ayda ümitlerim boşa gitmş.. çok istiyorum ve çok bunalıyorum beklemektende yoruldum...

benim bat da 13 ekimdi ama henüz beklemedeyim.dün yaptığım test negatif moralim çok bozuk.son bikaç aydır düzenim çok bozuldu bugün randevu aldım doktora gidicem inşallah kist filan bişey oluşmamıştır.

X