"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ben 10 yıl önce aldırdım ilk bebeği yaşım küçük olduğu için 2yıl sonra bidaha oldu kazayla 5 haftalıkken düştü 6 ay öncede oldu dedik artık evleniyoruz olsun dedik 8 haftalıkken kalbi durdu öldü dediler yani anlıycan bu özlem bende ilk bebekten sonra oldu 10 yıldır istiyorum 5 aydırda çok istiyorum işte inat etti gelmiyo birazda ben acele ediyorum galiba :)))

5 gün baya zamanyaaa....sabah idrarı sadece daha yoğun olsun diyee ama hamileysen gün içinde de çıkar 3-4 saatlik tutmayla 5 gün geçmiş....yaaa adetin geçikti...böle bir sorunun var mıydı bilemiyorum...ya da geç döllenme oldu henüz idrarda çıkmıyo...bi gün daha bekle ama ben olsam bi de kan testi yaptırırdım..

ben hep akşam yapmıştım çıkmıştı

anladım canımm..bak sıkma canını gayet hamile kalabiliyosun bu da iyi bişey ....5 ay uzun süre değil...benim de 2 ay önce 10 haftalık bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum ondan sonra deli gibi istemeye başladım ya başka bişey düşünemez oldum...o duyguyu tadınca insan...sabırsız oluyor bir kat daha...inşallah bu ay gelir bebeklerimiz...

adet gecikmem pek olmaz. yani ta 1,5 yıl önce 1 kez olmuştu. ama benim hiçbir zaman göğüslerim ağrımaz. o yüzden acaba hamile miyim diyorum. yarın sabah test yapacagım. daha da cıkmazsa kan testi yaptıracagım pazartesi.

ben hep akşam yapmıştım çıkmıştı

bilmiyorumki canım. bende hiçbi şekilde göğüs agrısı olmazdı. sadece ona dayanarak hamile miyim diyorum.

canım bagzılarında idrar testlerinde cıkmayabiliyormus bence sen kan testi yaptır cünkü benım arkadasımında gecıkmıstı 10 gun hep test yaptı hep negatif ti en sonunda kan testı yaptıgında ogrendı doktorda kımısının cıkmaz demıs belkı senınde cıkmayabılır normalmı bu durum bıde herkste olan belırtıler bızdede olacak dıye bısı yok kımısın midesi bulanır kımısının baska belırtısı olur bence sen kan testı yaptır inşallah hamilesindir canım :)

inşallah hamilesindir canım....ama bu belirsizlik çok kötüüü....umutlanıyor insan umutlanmak istemiyor bir yandan...inşş pazaretsi güzel haberler verirsin

aaa yeni bir şey daha öğrendim...yaniii ben hamilelik hormonu idrara geçince o test de onu algılar hep diye düşünmüştüm...

inşallah gelir son 2 gün hiçbir şekilde test yapmadım yapmıycam kararlıyım :) gelince bebeklerin kalbi saat gibi olur inşallah hiç durmaz bidaha

bu ağrı dediğin göğüs ucunda sızlama gibiyse yani giysin deydikçe yada elin kolun değince oluyosa seni tebrik ederim

bu ağrı dediğin göğüs ucunda sızlama gibiyse yani giysin deydikçe yada elin kolun değince oluyosa seni tebrik ederim

tam da bu anlattıgın gibi canım. değmezsen agrı yok ama özellikle ucunda dokunamayacağım derecede sızlama var. inşallah senin dediğin gibidir ya. çok istiyorummmm

kızlarr ennnnn ufak bir hamilelik belirtim yok.sızlama,bulantı,iştah,iştahsızlık hiç bişiy yok.sadece biraz kasık ağrım vardı çok az o da geçti bir iki gündür ama yineden umudum var işte:18::18::18::18::18::18::18:

ben diyorum...bizzat yaşadım illa belirti aramayınnn bence...inş hamilesindir...ne zamandı bat...

Benim reglm düzensiz ben yumurtlama tarihimi nasıl öğrenicem??

Benim reglm düzensiz ben yumurtlama tarihimi nasıl öğrenicem??

benimki de pek düzenli sayılmaz 3-5 gün oynar hep...yumurtlama tarihimi ben de bilmiyorum öylesine çalışıyoz işte....ama testler var...bu sitede kullanan çok kişi var o testlerle ne zaman yumurtlayacağını öğreniyosun ben kullanmadım hiç daha ilk ayım ama bir iki ay olmazsa belki ben de alırım.

ben diyorum...bizzat yaşadım illa belirti aramayınnn bence...inş hamilesindir...ne zamandı bat...
ah canım..sağol arkadaşı inşallah seninde; hayırlı sağlıklı en kısa zamanda olsun.15 yada 16 ekimde görcem adet.yazarım kırmızılar gelince ama gelmesinler lütfeeeeeen

Hmm tşk ederim. Alayım ben o testlerden o zaman zaten tutmuyor

ah canım..sağol arkadaşı inşallah seninde; hayırlı sağlıklı en kısa zamanda olsun.15 yada 16 ekimde görcem adet.yazarım kırmızılar gelince ama gelmesinler lütfeeeeeen

ayyyy çok ama çok az kalmışşş....inş birkaç güne güzel haberler alırız senden...aslında şimdi bile yapsan çıkar bencee..ama beklemen daha iyii tabiii...ben çok sabırsızım ya herkesi kendim gibi sabırsızlandırıyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…