"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ne güzel...hiç beklemişsiniz....olacaksa oluyor işteee....

süpersin ya güldürdün beni gereksiz şeyler bunlarda işte insanın canını sıkıyolar

ne güzel...hiç beklemişsiniz....olacaksa oluyor işteee....

bilmiyorum ki .
hani insan hep elindekine değilde başkasının elindekine bakar ya
komşunun tavuğu kopmşuya kaz görünür ya
benimki de o hesap, hep korunmasız özgürce s........ isterdim
ama hep endişe ,korku ,stres ,off
şimdiden doğumdan sonra nasıl korunacağım telaşı sardı beni düşün yani,
zira 2 yıl sonra 4. yü düşünüyorum

ben de hamile kalmak istiyorum ancak hem ben hem partnerim evlilikten yana degiliz ancak her ikimizde cocuk istiyoruz...suan cocuk acisindan evlenmeden cocuk sahibi olmanin verdigi riskleri dusundugumden buna cesaret edemiyorumm....eger toplumsal ( aile -cevre...vs..)baskiyi kendimde en aza indiregeyebilrsem hemen cocuk sahibi olacagim..

ya vallahi süpersiniz ya moralim çok bozuktu 15 inde adet olcam diye hayıflanıp duruyorum siz beni güldürdünüz :) o benim ablamın kızı ben büyüttüm 2 aylıktı ablam getirdiğinde hep ben baktım gece bile benimle yatar

bencede cesaret etme benim öylebi oldu tabi kazayla daha evli değildim hemen evlenecek gibi bi durumumuz olmadığı için aldırdım cesaret edemedim sonra onun vicdan azabı felan inan cekilmiyo sakın altından kalkamıycan şeyi yapma insanları felan boşverde evlenmeden hamile kalırsan inan bana ne kendini ne bebeğini güvende hissetmiyceksin bunu evlenmeden bunu yaşamış olmama dayanarak acı bir tecrübe olarak söylüyorum tabiki karar yine senin

inşallahta kızım olur :) çok severim kızları erkek çocuğunu sevmesini beceremiyorum

evli bir çift varmış 8 aylık evliyken adam askere gitmiş,
15 gün sonra dağıtım iznine geleceği gün ,kadın adet oluyor
neyse iznin son gününe yetişiyor kadın ve bir kez oluyor,
adam yine askere gidiyor ve 2 ay sonra karısının hamile olduğunu öğreniyor
sevinçli haber falan filan derken kadın doğum yapıyor nur topu gibi bir kız
eee babasının görmesi lazım askerliğinin 9. ayında izne geliyor
kadının kırkı çıkmamış neetsin ,neyse adam bir ay kalıyor gitmeden bir kez oluyor
aradan 3 ay geçiyor ,kadın bir kez daha hamile olduğunu öğrenmesin
telefonda adama demediğini bırakmıyor
adamsa :ulan ceketimi üstüne atsam hamile kalıyorsun ben ne yapayım diyor
ve daha sonraları bu duruma CEKET MESELESİ adı veriliyor

inşallah buradakiler de senin gibi ve anlattığın bu kişi gibi hemencecik hamile kalırlar...ben de ilk korunmasız ayımda hamile kaldım ama bebeğim karnımda öldü kürtaj oldum şimdi yine bebek istiyoruz yine ilk seferde hamile kalırmıyım acaba eşim ceketini üstüme attı da:)ama bir yandan da o zamanki bir tesadüftü ve bir de kürtajın olumsuz etkisi hamile kalamazsam diye korkuyorum...

sen hayatında her konuda doğru ve dürüst ol allah(c.c)ın emir ve yasaklarına uy
gerisini allaha bırak, bu arada'da dua etmeyi ihmal etme ,
dilerim en kısa zamanda allah gönlüne göre bir evlat sanada nasip eder

sen hayatında her konuda doğru ve dürüst ol allah(c.c)ın emir ve yasaklarına uy
gerisini allaha bırak, bu arada'da dua etmeyi ihmal etme ,
dilerim en kısa zamanda allah gönlüne göre bir evlat sanada nasip eder

teşekkür ederim canım bak hamilelerin duası kabul olur derler...inşallah seninki de kabul olur...bebeğim karnımda öldüğünde çok üzüldüm çok ağladım ama isyan etmedim rabbim öyle uygun görmüş o vermişti o aldı dedim...şimdi yine istiyorum...o zaman isteğimde bekletmemiş hemen vermişti şimdi de verir inşallah...veren o alan o...sana da sağlıklı hamilelikler diliyorum...inş sağlıcakla alırsın bebğini kucağına bu da bebeğini yitirmiş bir anneden dua:)

bu arada şu bebeklerde gelsin artık ne inatçı şeyler yaaa bekle bekle hergün birbirini kovalıyo gelen giden yok artık yaşlanıp menapoza girmekten korkuyorum :)

bu arada şu bebeklerde gelsin artık ne inatçı şeyler yaaa bekle bekle hergün birbirini kovalıyo gelen giden yok artık yaşlanıp menapoza girmekten korkuyorum :)

:)kız kaç zamandır bekliyosun ki.....onlar mı inatçı biz mi sabırsızız bilemedim....ama çok istiyorum çooooook...bugün dışarda bi kız çocuğu gördüm bayıldım bayıldım öldüm bittim....

artık cıldıracagım. adetim 5 gün geçti. test yapıyorum hep negatif. tek belirtim göğsümün çok ağrıdıgı. onun dışında bir şikayetim de yok. testlerin hiçbirini sabah idrarımla yapmadım. bu etkili olmuş mudur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…