"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

hımm ben iyiki buraya gemişim çok teşekkür ederim hanımlar inşallah isteyen herkezin bebişleri olurda ülkede nüfus patlaması yaparız :)

cnm önecelikle tebriklerr...bu ay bizde yumurtlama günlerini değerlendiremedik ama dediğin gibi mide yanması kazınması çok war sinirliyim duygusalım ama bunlar adet belirtiside olur dimi bakalım nolcas dua et banada :)

rabbim bu mucizeyi yaşamanı inşallah nasip eyler o gün burda bir arkadaş hamile oldugunu söylemişti ne kadar sevindim gözlerim doldu dua et aynı duyguyu bizde yaşayalım demiştim rabbime binlerce kez şükürlr olsun darısı sizlere.....

cemre sen ne alemdesin,yazdım sana bi kaç kez ama cvp göremiyorum yada yazmıyosun,ne yaptın buğün ayın 11 i,hiçbir belirti yok mu,kız çatlıcam meraktan,sende boş durmazssın biliyorum eve depolamışsındır testleri bi sonuç var mı.

bende tekrar başladım canım serephoneye 5 gün kullanıcam sabah akşam,nasipse aşılama yapılacak ama ne zaman olur proğramı bilmiyorum,inşallah hamilesindir canım bu ay moralim çok bozulmuştu belki senin hamileliğine çok sevinirim.bekliyorum hayırlı haberlerini

bende hamilelik haberlerinde çok duygulanıyorum kendim kadar sewiniyorumm bigün bende bu mucizeyi burdan duyuruum inş. :)

kızlar iyi akşamlar yeni hamişleri tbrik ediyorum... yarın sabah bata 2 gün kala test yapmayı düşünüyorum inşş çıkar

canim benim test hala negatif, regl belirtisi de yok..belirti olmamasi kotu, hamile olanlarda regl belirtisi oluyor hep...yok ya, ben de bu ay oyun disiyim:)))

kızlar bende ekim 15 e adet bekleyenlerdenim.daha bu 3.ayımız bebek istiyoruz.fakat ben çok kafama taktım heralde.işe gitmediğim saatlerde genelde bu aklıma geliyo.heleki etrafımda birilerini hamile görürsem.halbuki daha çok yeni istiyoruz.ama ben pikoluyum galiba bundan dolayı olmıcak diye düşünüyorum.progestan verdi doktor.buda aşırı başdönmesi yapıyor.ve stres yapıyor.Allah'ım bizede nasip etsin innnşallaaahh hayırlısıyla

yaf bu arada benim bat 12 ekimmis, 13 ekim degil, yanlis hesaplamisim, 30 gunde bir oluyorum..ama hala gelen giden yok, sabahki test negatif idi...rahim bolgesinde agri var sadece...

umarım sizi yarın tebrik ederiz

Allah razi olsun iyi dileklerin icin...bugun bir saat yuksek tempo yuruyus yaptin biranonce sokuleyim diye (geciktigi zaman oyle yapardim, eve bir gelirdim ki lekelenme baslardi) bu sefer tik yok..ama baska belirti de yok goguslerde hassasiyet, yorgunluk gibi...(ki zaten bunlarin olmasi icin kanda yeteri miktarda hcg olmasi lazim) benim bulundugum yer kan testi cok pahali, yaptiramam, ancak idrarda gorursem...sabahki atesimde de dusme yok...cok umutlu degilim, muhtemelen mevsim gecisi oldugu icin...
yarin degil de oburgun test yapacagim bir daha...gebelik testlerine harcadigim para ile tup bebek denemesi yapardim

olumsuz düşünme olur inşşş bebişin....belki de şimdi bile seninledir .aslında çok kalmamış yarın öteki gün bir test yapabilirsin...

bende eczane ye gitmekten utanıyorum bu ayda olmazsa netten sipariş vericem :) eve getirsinler inşallah isteyen herkezin olur

kız çatlıcam artık niye haber vermiyon ya,ne yaptın buğün ayın 12.si senden haber bekliyorum,inşallah hamişsin.......dualrım seninle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…