"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

bu iğneyi istediğimiz zaman yapıyolarmı yoksa belirli bir aşamadan mı geçmek gerekiyo daha önce 3 küretajım var 5 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyo

Merhaba arkadaşlar beklenen adet tarihim yarın fakat dünden beri içimdeki bulantlar mide yanmam ve kazınmalardan şüphelenip bu sabah test yaptım ve ilk bir kaç dakika da silik ikinci çizgi çıktı inanamadım farklı bir marka test alıp tekrar yaptığımda bariz daha belli çift çizgi oradaydı hala şoktayım rabbim saga salim yerleşmesini benimle olmasını ve Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın....

Hayırlı olsun, tebrik ederim bu çok güzel bir haber... Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza...

Hayırlı olsun, tebrik ederim bu çok güzel bir haber... Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza...

Aminnnn canım Allahım isteyen herkese nasip eylesin inşallah herkesin hamileligini de tamamına erdirsin....

iyi cnm nasıl olayım geçen ay tembellik ettim üstelik ovulasyon testi göstermişti yumurtlamaya başaldığı ve çatladığı zamanı tembellikten kaçırdım o günleri....

önceki ay çok umutluydum gebe felan kaldığımı bile düşünmüştm tam günlerinde yaptım o ay yine olmadı bu ay kasmayacm serbest bırakacm dedim yine olmadı...aslında tembelliğim birazda ondn oldu...bu ay yine testlerim var yapacm haftaya bizde başlıyrz:))))

yüce mevla ne zaman derse o zaman tutack cnm... bat 4 kasım benim cnm...kasıma kaldı artık....

burada da hamile arkadaşlar çıkıyor şükür.....bakıyorum siz yoksunz çıkıyrm..inş bu ay hamile kalacz allahın izniyle...

Kaç ay denedikten sonra iğne oldunuz bana da bilgi verirseniz benim bu 3. ayım eğer olmazsa diğer ay iğne olabilir miyim acaba doktor uygun görür mü?

canım biz isteyeli 1 seneyi bir iki ay geçti dr artık olsun senin bebeğin dedi

Kaç ay denedikten sonra iğne oldunuz bana da bilgi verirseniz benim bu 3. ayım eğer olmazsa diğer ay iğne olabilir miyim acaba doktor uygun görür mü?

aslında biz korunmayı bıraktık bi kaç gün sonra öylesine gittim doktora hormonlarıma rahmime felan baktırayım bi problem varmı gibisinden bide o ay adetimde gecikmişti ama doktor yumurta tembelligin var dedi adet olunca gel dedi bi tanede antibiyotik verdi neden verdigini anlamadım:S adet söktürücüde verdi kullanmadım sigara kullanıyorum diye cekindim..adet olunca gittim hormonlarıma baktı lh azıcık yüksekti klomen ve ovitrelle yazdı adetin beşinci günü klomene başladım günde 2 tane içtim 5 gün boyunca o bittikten 3 gün sonra doktor gün vermişti gittim yumurtalarıma baktı sol yumurtalıkta 5 tane yumurtam oluşmuştu ovitrelleyı vurdu eylül 27 itibariyle 36 saat sonra ilişki dedi ama ben 12 saat felan geçtikten sonra baktım akıntım var eşimi cagırdım o gece ilişki oldu sonrada oldu yani ovitrelle vurulduktaan sonraki 12 ve 36ıncı saatlerde ilişki oldu sonra eşim kampa girdi 3 gün bi şey yok sonrasındada kafamıza göre bence sende bi doktoraa görün yumurta tembelligin felan varsa biraz zor çocuk olması boşuna zaman kaybetme derim bi kontrole git anlat durumunu baksın yönlendirir doktor zaten bazı doktorlar 1 sene felan diyo ama bi git bakalım ne dicek seninkisi benimkisi bi gün beklemedi valla anlamadım bende

Son düzenleme:

haaa iyi o zaman .bizde boşladıkda o yüzden

ilişki 36 saat sonra demişti.o olduda ondan sonraki günler

inşallah canım hayırlısıyla olur bu ay. ilişkiden sonra poponun dibine yastık koyup bekle ve duş alma demişti doktorum valla bende cok dikkat etmedim bi 12 ile 36. saat nasip işte olacagı varsa bi şeyler bahane oluyo

öyle canım ya nasibinde varsa zaten onlara gerek yok bebişin seni bırakmaz:)yaşın kaçtı

o kadar küre rağmen, yarım kavanoz bal yememe rağmen olmadı. Bugün regl oldum arkadaşlar biraz hüzünlüyüm ...

cnm önecelikle tebriklerr...bu ay bizde yumurtlama günlerini değerlendiremedik ama dediğin gibi mide yanması kazınması çok war sinirliyim duygusalım ama bunlar adet belirtiside olur dimi bakalım nolcas dua et banada :)

ohhh süper bir haber daha Allah sağlıklıca eline kavuştursun tatlım :))) tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…