"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

benimde kırmızılar geldi kızlar ama umutsuzluğa yer yok çünkü stres çok kötü etkiliyor.inşallah Rabbim dualarımızı geri çevirmez bizde tadarız o güzel duyguyu....

kızlar kan testi yaptırdım bugün değerim 50.40 çıktı hamileyim:)):KK49: Allahım hepinize sağlıkla nasip etsin inşallah :)))))))

merhaba arkadaşlar aranıza alırsanız eger bende umudunu bu aya erteleyenlerdenim hiç sorunum yokken 4 aydır bebeğim olmuyo sanırım bu ayda yok umarım sizlerin olur

tebrikler cnm ne güsel bende adet olmamayı bekliyorum ama hayırlısı olmadı kasıma kalcas

kızlar kan testi yaptırdım bugün değerim 50.40 çıktı hamileyim:)):KK49: Allahım hepinize sağlıkla nasip etsin inşallah :)))))))

bu habere cok sevındım canım..tebrikler..kendıne dıkkat et hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın allahım ınsallah..eee duygular nasıl bakalım

cnm nerdesn yaww....kırmızılarımız geldi kaybolduk...arada giriyom sen yoksun olmuyo:)))

neler yapıysn lütfen ses gelsin senden...

dice dice dice o da yok:))) son durum ne sende kız haber ver inş sen hamilesindir yüzümüz güler....

tüm hamile kalan arkadaşları kutluyorum..eminim hepsi sevinçden uçuyorlrdır...hepimize nasip etsin Allah....
cnm maalesef dice de ben de
kırmızıları gördük sen nasılsın? dicenin işleri varmış, ben de akşamları bu yıl iptal durumdayım canım genelde 22 den sonra girebilicem:KK43:(( ama olsun yine de takip ediyorum topiğimizi:))) 30 ekim de güzel haberi vericem inşallah cnm nedense içimde bu ay bir his var olumlu düşünmeye başladım:) yavaş yavaşta çalışmalara başlıycaz artık:))))))))

Son düzenleme:
kızlar inanamıyorummm hamileyim sanırım:KK52: p.tesi 0.6 cıkan degerim bugün itibariyle 21 olmuş adetime 4 gün var inşallah bi yanlışlık yokturr

ay sen iğne olmuştun demi ayyy hadi inşalllah bakem:))

kızlar inanamıyorummm hamileyim sanırım:KK52: p.tesi 0.6 cıkan degerim bugün itibariyle 21 olmuş adetime 4 gün var inşallah bi yanlışlık yokturr

inan çok sevindim şu an sanki bn hamileyimmm.maşallah sana inşallah değerlerin güzelce yükselir tatlım:)))

canım cok sevndim gözün aydın inşallah ayın 20 sındede ben yazarım hamileyim dye beklemek zor oluyor senin adına cok sevındım canım

bende sizler gibi çocuk çok isteyenlerdim.her ay kendimi hamile sananlardandım.her ay 2 3 kez test yapardım.sonra bu sitede okudum kafaya taktıkça olmuyor diye.bende böyle yaptım mayıs ayında.baska seylerle ilgilendim ve adetime 2 gün kala kendimi garip hissettim ve test yaptım öğrendimki haileyim.o kadar net cıkmıstıki adete 2 gün kala .inanmadım aksam gene test yaptım cıktı.inanın baska seylerle ilgilenin hiç düşünmeyin dua edin allah nasip eder inşallah.tüp bebeğe başvuracaktım ama allahım nasip etti.inşallah isteyen herkesin bir evladı olur.

X