"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Canım bu konuda eminim tüm doktorlar hassas davranırlar diye düşünüyorum, tedirgin olma yani

canım aslına bakarsan eşin haklı adetinin geçmesini bekle bu günlerde yaparsan moralin çok bozulur hamile olsan bile idararda çıkmayabilir:)

çok geç artık yaptım bile kan verd,m öglen yarın alıcam hayırlısı inşallah adetime 6 gün varken kaç gibi bi deger hamile oldugumu gösterir acaba

çok geç artık yaptım bile kan verd,m öglen yarın alıcam hayırlısı inşallah adetime 6 gün varken kaç gibi bi deger hamile oldugumu gösterir acaba

canım merhaba bu sölüyeceğim eleştiri değil yanlış anlama nolur nacizane bir tavsiye.inş. cenabı mevlam bebişini biran önce göbüşüne kondurur.ama çok acele etmeyin test için gününüzün geçmesini bekelyin.bir müddet sonra ister idrarda olsun ki hele kanda görülen negafit insanı o kadar çok üzüyorki kendi psikolojin zamanla yıpranıyor.2 yıldan beri bebek için uğraşıyorum 3sefer adetim gecikti 3 sefer gebelik testi yaptım kanda (idrardakilerini saymıyorum bile) hepsi negatif((kaç gün boyunca kendime gelemedim.

haklısın biliyorum ama dayanamadım:2: bide grip oldum şimdi bogazım cok fena yarın ne cıkarsa cıksın adet günüme kdr test yapmıcam inşş:26:

haklısın biliyorum ama dayanamadım:2: bide grip oldum şimdi bogazım cok fena yarın ne cıkarsa cıksın adet günüme kdr test yapmıcam inşş:26:

evet bazen insan heyecanına malesef yenik düşüyor.geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşirsin inş.
Birde burda okudukalrıma göre 6 gün çok erken bir zaman zaten döllenme olduktan 10 gün sonra falan hormonlar kana geçiyormuş buda adete 2-3 gün kalaya falan denk geliyor

kızlar rüyamda oglum olmustu adetime 8 gün var cok duygulandım 2 gün önce kana baktrdm 2,39 ckti kafam karıştı

9 gün kaldı batıma. İlk defa bu ay göğüslerim ağırmıyor. Genelde 10 gün önceden kesin başlardı. Bu ay klomen kullandım. Ondan mı ?

kızlar rüyamda oglum olmustu adetime 8 gün var cok duygulandım 2 gün önce kana baktrdm 2,39 ckti kafam karıştı
pardon yanlış okumuşum bende:) kusura bakma canım 239. diye okudum da inş hayırlı haberler gelir

Son düzenleme:
idrar kültürümde üreme çıktı ağrılarımın sebebi buymuş.. hamile olma riskime karşı uygun bir antibiyotik kullanmam gerekicekmiş..yarın doktoruma gidicem...umarım geçer..siz de dikkat edin üşütmeyin

hala kırmızılar gelmedi geçen ay 6sında düşük yaptım bu ay da 5. kan testi yaptırdım negatif çıktı 3 gündür adet olcakmışım gibi oldum ama olmadım bu günde hiç ağrım yok kanda çıkmamış olabilri mi acaba?? bu durumu yaşayan ya da çevresinde yaşamış olan varmı?? yumurtlamamdan 8 gün sonra kan tahliiili yaptırdım. yumurtlamadan kaç gün sonra çıkar.

Son düzenleme:
benmde bu hafta kırmızılar gelebilir ama sadece bel ağrım war başka bir belirtim yok şimdilikk hayırlısı diyorumm gelmesinlerde bebiş gelsin :) o mucizeyi yaşamak istiyorumm Allah isteyen herkesede nasip etsin aminnnnnnn

arada gebelik testi de yapiyosun di mi?

canim kulanmaya baslamadan once ona prezervatif takiliyor, ve muayane bittikten sonra degistiriliyor hemen...endise etme...
not: ela sagolsun cevap vermis zaten, gormemisim:))

Son düzenleme:
Arkadaşlar normal şartlarda bugün regl olmam lazımdı olmadım. Bu sabah test yaptım tek çizgi çıktı. Ümidimi korumalı mıyım yoksa gelecek aya mı kaldı benim iş? Testlerde çıkmama ihtimali var mı?:18:

Regl olmazsan 2-3 gün sonra tekrarla canım hamilelikte salgılanan hormonun idrara geçmesi biraz zaman alıyor. Sabredemem diyosanda kan tahlili yaptır kesin sonucu öğrenirsin. Allah'ım sabırlar versin. inşAllah hamilesindir. Bende gün sayıyorum umarım regl olmam :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…