Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bata 5 gün kaldı kızlar merak etmeye başladım ya Bi test alıp yapsam mı acaba

Bende kırmızıları gördüm kasım ayına kaldı umutlar kızlar =( carsamba gunu doktora gidecegım kontrol ediliyim bir de yumurtlama takibi yaptırayım dıyorum aranızda doktorla yumurtlama takibi yapıp hamile kalan var mı

Merhabalar... Size bir sorum olacak Ekim 1 de regl olmam gerekiyordu ama 9 gün gecikti Eczaneden test aldım bu sabah yaptığımda tek çizgi oluştu sorun nedir acaba yada ne önerirsiniz ne kadar daha beklemeliyim gecikme dışında hiç bir belirti yok ara ara şiddetli belim ağrıyor gecen ay da 3 gün gecikmeli adet olmuştum daha önceleri doğum kontrol hapı ile korunuyordum yaklaşık 2 sene oldu bırakalı bir oğlum var 14 yaşında 1 senedir de bebiş istiyoruz yeniden

Merhabalar... Size bir sorum olacak Ekim 1 de regl olmam gerekiyordu ama 9 gün gecikti Eczaneden test aldım bu sabah yaptığımda tek çizgi oluştu sorun nedir acaba yada ne önerirsiniz ne kadar daha beklemeliyim gecikme dışında hiç bir belirti yok ara ara şiddetli belim ağrıyor gecen ay da 3 gün gecikmeli adet olmuştum daha önceleri doğum kontrol hapı ile korunuyordum yaklaşık 2 sene oldu bırakalı bir oğlum var 14 yaşında 1 senedir de bebiş istiyoruz yeniden
merhaba başka bir test yaptınız mı test bozuk olabilir. ya da mevsimsel geçiş yaşıyoruz stres kaynaklı gecıkme olabılır. ya da bebiş vardır daha idrarda belli olmuyordur beta hcg ile baktırın en etkili kan testi Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :dua::anneadayı::110:

Bende kırmızıları gördüm kasım ayına kaldı umutlar kızlar =( carsamba gunu doktora gidecegım kontrol ediliyim bir de yumurtlama takibi yaptırayım dıyorum aranızda doktorla yumurtlama takibi yapıp hamile kalan var mı
Ben bu ay ilk kez yaptırdım canım ilk salı gittim büyümekte dedi cuma gel dedi gittim 20.04 mm büyüdü heran çatlayanilir çarşamba tekrar gel dedi gün aşırı devam et dedi. Bende cumadan sonra cumartesi pazar salı beraber olduk eşimle Dediğini yaptım çarşamba gittim çatlamış dedi. Bakalım tuttu mu? Yarın bat günüm inşallah tutmuştur beklemedeyim

Ben bu ay ilk kez yaptırdım canım ilk salı gittim büyümekte dedi cuma gel dedi gittim 20.04 mm büyüdü heran çatlayanilir çarşamba tekrar gel dedi gün aşırı devam et dedi. Bende cumadan sonra cumartesi pazar salı beraber olduk eşimle Dediğini yaptım çarşamba gittim çatlamış dedi. Bakalım tuttu mu? Yarın bat günüm inşallah tutmuştur beklemedeyim
Canım test yapsana

Canım benim de 15 ekim sağ kasığımda batma ve şişkinlik var ama çok gergininde adet öncesi olur bu gerginlik genellikle dünden önceki gün hafif bir lekelenme oldu yerleşme kanaması mı diye düşünüyordum ki bu sabah adet olabilirim pazara gününde hamile hissetmiyorum diye uyandım anlayacağın karmakarışığım bugün işten erken çıkıp idrar testi yapacağım varsa silikde olsa çıkar diye düşünüyorum
Emira test yaptın mi ben dün yapmıştım negatif çıkmıştı agrin da vardı die üst üste ilaç içtim bu gün çöpü bosaltrken tesadüfen gördüm testte silik ikinci çizgi çıkmış ama yoktur dimi:KK43:yani varsa bile ben ilaç falan aldım ama gene de emin değilim sen naptin?

Bana 17 18 mm iken catlamak üzere dedi.. bunun standardı ne acaba biliyor musun

Kızlar daha önce hiç yaşamadığım bi belirti yaşadım sol kasıklarımda sanki yanma gibi bi his oldu 15 20 saniye kadar 5 gün var inşallah hamileyimdir kırmızıları görmek istemiyorum böyle yanma yaşayan varmı benim ilk oluyor

X