Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 aylık evliyim. Daha yeni ama picos olunca maalesef korkuyorum ve o yüzden acele ediyorum. Adet gecikmesi dışında zaten başka belirti de yok. Zaten gecikiyor hep. Ara ara sizi oldu kasıklarimda o kadar
Benımde 4ay once adetım uc defa 45 gunde oldu hormonlar delırmıstı kendılıgonden duzene gırdı hazır gırmıslen degerlendırmek lazım evet cnm

Benımde 4ay once adetım uc defa 45 gunde oldu hormonlar delırmıstı kendılıgonden duzene gırdı hazır gırmıslen degerlendırmek lazım evet cnm
Ben çok yaptırdım hormon testi hep de normal çıktı. Hatta doktor bile şaşırmıştı. Picos var ama hormonlar hep normal diye. Âdetlerim düzensiz sadece. Bu durum da gebe kalmayı zorlaştırıyor.

Ben çok yaptırdım hormon testi hep de normal çıktı. Hatta doktor bile şaşırmıştı. Picos var ama hormonlar hep normal diye. Âdetlerim düzensiz sadece. Bu durum da gebe kalmayı zorlaştırıyor.
Yumurtlaman oluyomu pekı cnm duzensız olsa da ara sora olması öazım onemlı olan o

Evet oluyor geç de olsa :) soğan kuru yaptigimda her ay düzenli oluyordu
Gebelik testini heyecanla bekliyordum. Hastane uzak diye gitmedim netten bakarım dedim. Ama sanırım yeni açıldığı için görünmüyor. Yarın gidecem mecbur hala görünmezse :KK43: ya da eczaneden test mi alsam bilemedim

Arkadaslar ben de gebe kalmak istiyorum arkadaslar iliskiyi ne zaman ne sıklkla yapmam gerekiyor? Adetimin 3. Gunu kan tahlili yapacakmis doktorum oyle dedi. Amh d3 vitamini hormon testleri falan alinacak dedi. Ovulasyon gunumu nasil hesaplayacagim adetlerim duzenli degl?

Merhaba arkadaşlar. Ben ağustos ayından beri korunmuyorum ama hamile kalamıyorum. Doktora gittim bi sorun yok dedi. Smir aldı enfeksiyon çıktı 7 tane fitil ve antibiyotik verdi. Fitiller bittikten sonra yumurtlama haftamdı. Ve gün aşırı ilişkiye girdik. Fitil sonrası rahim ve yumurtalıklar temizlendiği için hamile kalmak kolaylaşıyomuş. Varmı böyle birşey duydunuzmu hiç nolur cvp verirseniz çok sevinirim :dua:

Arkadaslar ben de gebe kalmak istiyorum arkadaslar iliskiyi ne zaman ne sıklkla yapmam gerekiyor? Adetimin 3. Gunu kan tahlili yapacakmis doktorum oyle dedi. Amh d3 vitamini hormon testleri falan alinacak dedi. Ovulasyon gunumu nasil hesaplayacagim adetlerim duzenli degl?
Adet takvimi diye bir uygulama var play storeden indirin adet günlerinizi yazın yumurtlama haftanızı veriyor ona göre bi gün aralıkla ilişkiye girin

Düzenli değil dedigin mesela ne kadar farkediyor.35 günü aşiyor mu adet olman?

Lh testı kullanabılırsın kac gunde bır oluyosun akıntı kovamınada yap cnm ben ıkı gunde bır yapmaya calısıyorum daha ıkıncı ayım

Lh testi dediginiz nasil yapiliyor? Bu akinti bazen yapiskan seffaf boyle uzayan bi sekilde oluyo ya o zaman yumurtlama donemi mi demek oluyor?
30 u gecerse sıkıntı belkı yumurtlaman olmuyo cnm benım uc ayn 45 gunde bır oluyodum dort aydır duzenlı dr a gıttnmı hıc ne dedı sana gıttıysen seffaf yumurta akı gıbı uuzayan akıntı oldu zaman 2gun ıcınde heran yumurtlama oluyo dıye bılıyorum cnm

O zaman canım iyi bi tedavi olman lazim.
Adet düzenini bi cok sey bozabiliyor.sen doktorunu dinle.zaten sebebi çikar tahlilde.ilaćlarini kullanirsin duzene girer.sonra da ins hamile kalırsın.
Dızensız adet cok kotu belkı yumurtlamıyosun belkı hormonlarda sıkıntı var kesnlıkle tedavı olmak lazım

X