💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar bir sey sorabilir miyim bende bir hafta belki 10 gundur bel agrisi sol kasik agrisi ve ayak agrisi basladi pcos lu olup bunlari yasayan var mi nedeni nedir sizce birde surekli bi yorgunluk uyku hali var

Yok kuzum geçmedi kafam yastıktan kalkmıyor ve çok ağrıyor başım bunda kusma olmadı şükür ama zorluyor uyku beni sen nasılsın kuzum pik oldu mu ne zamandı bat
şekersiz bir fincan Türk kahvesine 8-10 damla limon sıkıp içer misin canım baş ağrısına çok iyi geliyormuş Sende tecrübe edelim
İnşAllah gün geçtikçe daha iyi olursun enerjin yerine gelir Oğluşun naptı alıştı mı okula

Bende ovü testi yapmıyorum gün aşırı ilişki oluyor öyle devam edicem 10 gün kadar sonrası Allah Kerim

Deneyim kuzum işe yararsa da yaramazsa da söylerim şuan açım yemek yer yaparım mideme dokunmasın. Evet kuzum alıştı kitapları defterleri okulda unuttuğumuzu saymazsak iyi gidiyor şuanlık çok konuşuyormuş öğretmen tek oturuyormuş onu. Hadi bakalım canım 10 güne güzel haberler ver sende bize inşallah balım

Kizlar bir sey sorabilir miyim bende bir hafta belki 10 gundur bel agrisi sol kasik agrisi ve ayak agrisi basladi pcos lu olup bunlari yasayan var mi nedeni nedir sizce birde surekli bi yorgunluk uyku hali var
Bende pcos yok ama çatlamadan sonra sol kasık agrısı başladı ara ara oluyordu, dün de bel agrım başladı bu ay için çok ümitliydm ama belim agrıynca moodum düştü regldan önce ya da regl günümde agrır çnk bende bilmiyorum ama yine de bunları yaşayıp hamile olanlar var mı fikir verirlerse bizde aydınlanırz

Yerim yaasevindim alışmasına.benim kuzenlerde başladı annelerine kök söktürüyorlar seninki hızlı adapte olmuş maşaAllah

Ayy ne guzel ya.. darisi basina canim insallah. Aşılama yapilacak hasta neye gore belirleniyor peki? Sen kendin mi talep ettin? Kadin dogumcu mu önerdi

Merhaba bu ay ben de hah çekildim doktor nasıl yorumladı ? İnşallah bu ay güzel haberi alırsın hsg sonrası şans artıyormuş.
Doktor hiçbir sıkıntım olmadığını söyledi, yani rahmimin şeklinde sorun yokmuş tüplerim açıkmış bebek için yeterli yer varmış öyle söyledi inşallah hepimiz güzel haberi alırız bu ay güzel enerjiler yayalım

Yaa bebeğiiim sen hep aklımdasın son günlerde senle konuştuk onlarla epeydir konuşamadım diye bir sorayım dedim sen nasılsın iyi misin
yok ıyı değilim aşkım yıne degerlendırmelerıme ket vuruldu hastalandım baş agrısı kırgınlık kas tutulması 4 gundur degerlendremedım onun dısında iyiyim bak senle konustugumuzdan berı hastalandım işte kankını boş bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…