💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

@b
bana yardım etcek kimse yokmu ayakta durmaktan ayaklarım ağırdı ya. L A L

ben infertilite için diye okudum benim aldığım ilacı da faydası olur inşallah. Sizin de inşallah fayda gösterir kucağınıza minnoşu alırsınız :)
Aminn canım benimde sebepsiz İnterfilite sizin attığınızı denerim birde sırf onun üstüneyse

@b

ben 2 yıl genel cerrah da çalıştım doktorum sadece basur ameliyatı yapıyordu en iyi çözüm lazerle yakma ama evde alternatif olarak ne yapılır bilemedim şimdi. bi bebek yağı gibi bişeyi peçeteye sürüp oraya hafiften masaj yapar gibi yumuşatın bence sakinler biraz

Ay ameliyat duydum ama cesaret edemedim ona ya hani kanama falan yok kendi kendine şişiyo iniyo öyle çok nadır sızıntı şeklinde sıvı veriyo ama beni mahvetti bugün

Ay ameliyat duydum ama cesaret edemedim ona ya hani kanama falan yok kendi kendine şişiyo iniyo öyle çok nadır sızıntı şeklinde sıvı veriyo ama beni mahvetti bugün
ameliyat dediklerine bakma ya steril olsun diye ameliyathanede oluyor yarım saate hiç bişeyi kalmıyo kimsenin 3 4 saat sonra da taburcu oluyolar zaten yürüyerek çıkıyor hepsi

@b

Canım çok geçmiş olsun benim eşimde çok çekti bundan zor tedavi ettim her gün mutlaka sıcak suya oturttum baharatlı yemeklerden hep kaçındım lifli yemekler yaptım turşu yedirmedim acı yedirmedim bundan kurtulmak istiyorsan kesinlikle yeme düzenini değiştirmen lazım zeytinyağlı yemekler yemen şart papatya, adaçayı yeşil çay içebilirsin yada kurutulmuşmuş papatya bulursan sıcak suya at 2 kaşık biraz salsın içinden alıp o suya yarım saat otur hergün yap adaçayınşa da yapabilirsin

Çayları şuan yapamam kuzum ama yeme işimi değiştireceğim sıcak suyu denedim ama fayda etmedi

Çayları şuan yapamam kuzum ama yeme işimi değiştireceğim sıcak suyu denedim ama fayda etmedi
Her gün yapman gerekiyor canım birde ısırgan koydum oraya onunda faydasını çok gördük
Ama kesinlikle yeme düzeni çok önemli basurda kesinlikle ve kesinlikle baharatlı şeylerden uzak durmalısın acı ve turşuda bunun içinde

En sevdiklerim elvedaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…