💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

(Acvison Maxijuno Kadınlara Özel Miyo-inositol L-arjinin L-karnitin Koenzim Q10 Içeren Multivitamin 30 Saşe ) kendim için aldım. (Acvison Maxigo Saşe SACHETS) bunu da eşim için aldım.​

5 aydır sonuçsuz denemelerimiz oluyor kendim inofolic combi kullanıyordum daha önce ama bat günü geldiğinde yine tek çizgi görünce bu defa bunu denemek istedim çevrenizde kullanıp faydasını görenler var mı? daha önce duymuş muydunuz bu vitaminleri?

Kızlar çok kötüyüm bana yardım edin lütfennn2 gündür kabızdım daha yeni çıktım tuvalete sonrası ishal gibi birde bağsurlarım çok şişti napabilirim oturtamıyorum şuan ağlıcam yaaaacısınasıcak Suyla duş aldım ama yok rahatlamadı

Ben hiç duymadım canım bunu

Biz bundan kullandık eşimde erkek olanını kullandı faydasını illaki görmüşüktür diyorum gebelik oluşmasa bile

Eklentiler

• IMG20230913150317.jpg
    105,1 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG20230913150304.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar doktor bana folik asit takviyesi olarak Redifol Plus vermişti içeriği aşağıda attığım gibi. Bunu kullanan var mı?

Eklentiler

• IMG_3714.jpeg
    180,1 KB · Görüntüleme: 36
Biz bundan kullandık eşimde erkek olanını kullandı faydasını illaki görmüşüktür diyorum gebelik oluşmasa bile
ben infertilite için diye okudum benim aldığım ilacı da faydası olur inşallah. Sizin de inşallah fayda gösterir kucağınıza minnoşu alırsınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…