💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben 2 sinde direk anında anlıyordum çünkü adet belirtilerimle alakaları yoktu.
Ve ilişkiden 2 gün sonra direk başlıyodu belirtiler.
Bu belirtiler resmen adet olucakmışım gb🤷🏼‍♀️
Yanıla bilirsin canım birbirine benzicek diye birşey yok ki 🙏

Smyrnasi Smyrnasi ArasaNillGerek ArasaNillGerek kızlar sizin bat geçmiş ne durumdasınız ❤️
Ben delirmiş durumdayım🥲
Regl günüm dündü, hatta önceki gün. Dün test yaptım sabah negatifti, akşama aynı testte silik çizgi belirmiş. Bu sabah predictor early yaptım bembeyaz. Bu akşam da onda çizgi belirirse hunimi takıp gezicem. Regl de olmadım🤣

@Sipser @esen-ruzqar @Papatyam000 @mrym12 DunyamMelek DunyamMelek P pellypell L A L L A L @begmsss
Kızlar adet günlerimiz aynı olanlar ve çok yakın olduklarımız var🤩
Belirtileriniz var mı?
3 gündür dayanamadığım şekilde bel-bacak her an adet olucakmışım gb ağrılarım var.
Göğüslerim çok sızlıyo kasıklarım batıyo ara ara. Erken adet olucaksam oluyim artık dedirten ağrılarım var🤔
ayyy evet yakınmışız bizler hep. ama belirti için daha erken ya sanki, yerleşme bile olmamış olabilir 8inde yumurtladım ben :) geçen ay benim regle 3 gün kala erken gebelik testim pozitif çıkmıştı bu arada ama maalesef kimyasal oldu regl oldum sonra. Geçen ay mesela ben nasıl şüphelendim, sigarayı 2023 'e girerken bırakmıştım ama eşim içiyor hala. Bıraktıktan sonra kokusundan cidden artık çok rahatsız oluyorum. Ama geçen ay bi yemekteyken yanımda sigara içildi bütün akşam kustum, dedim heralde alkolden. Ama sonra tatile gidiyorduk eşim arabada ben uyuklarken sigara yakmış kendimi nasıl attım dışarı bilmiyorum kusmadım ama aşırı kötü olmuştum. Bir de sol kasığımda bacağıma vuran keskin bir ağrı vardı, şuan yine öyle bir ağrım var geçen aydan daha hafif. Kistim yok bu arada benim. onun haricinde bir de ben regl olmama 1 hafta kala çok aşırı şiş hissederim, memelerde acı falan hiç regl olacakmışım gibi belirtim yoktu.

Ben her seferinde niye bu kadar uzun yazıyorum yaaaa acaba asla kısa anlatmayı beceremiyorum hhahaha neyse sonuç olarak geçen ay erken gebelik yapıp bi anda çok sevindik sonra hüsran oldu, o yüzden ben dedim ki daha da erkenden bakmam reglim geciksin onu bekleyeyim. Becerebilirsem tabi :)

Ben delirmiş durumdayım🥲
Regl günüm dündü, hatta önceki gün. Dün test yaptım sabah negatifti, akşama aynı testte silik çizgi belirmiş. Bu sabah predictor early yaptım bembeyaz. Bu akşam da onda çizgi belirirse hunimi takıp gezicem. Regl de olmadım🤣
Bekleyelim kuzum sakin ol🥰

Erken gebelik canım. 15 dk sonra böyle bi çizgi belirdi ama negatif diye yorumladım olsaydı bu zamana kadar net çıkardı diyorum ama hep farklı marka deniyorum. Bi ihtimal varsa da artık geç döllenmedir. Ama bence değilim
Canım bende gördüm hayalet çizgiyi gün gün tekrarla

ayyy evet yakınmışız bizler hep. ama belirti için daha erken ya sanki, yerleşme bile olmamış olabilir 8inde yumurtladım ben :) geçen ay benim regle 3 gün kala erken gebelik testim pozitif çıkmıştı bu arada ama maalesef kimyasal oldu regl oldum sonra. Geçen ay mesela ben nasıl şüphelendim, sigarayı 2023 'e girerken bırakmıştım ama eşim içiyor hala. Bıraktıktan sonra kokusundan cidden artık çok rahatsız oluyorum. Ama geçen ay bi yemekteyken yanımda sigara içildi bütün akşam kustum, dedim heralde alkolden. Ama sonra tatile gidiyorduk eşim arabada ben uyuklarken sigara yakmış kendimi nasıl attım dışarı bilmiyorum kusmadım ama aşırı kötü olmuştum. Bir de sol kasığımda bacağıma vuran keskin bir ağrı vardı, şuan yine öyle bir ağrım var geçen aydan daha hafif. Kistim yok bu arada benim. onun haricinde bir de ben regl olmama 1 hafta kala çok aşırı şiş hissederim, memelerde acı falan hiç regl olacakmışım gibi belirtim yoktu.

Ben her seferinde niye bu kadar uzun yazıyorum yaaaa acaba asla kısa anlatmayı beceremiyorum hhahaha neyse sonuç olarak geçen ay erken gebelik yapıp bi anda çok sevindik sonra hüsran oldu, o yüzden ben dedim ki daha da erkenden bakmam reglim geciksin onu bekleyeyim. Becerebilirsem tabi :)
Yaa estağfurullah çok tatlı anlatıyosunuz insanın dinledikçe dinleyesi geliyor🥰
Aynı gün yumurtlamışız bu arada🙈
8 pik 9’u çatladı benimde🤩
Ayy inşAllah hayırlı haberleri alırız🤲🏻🤩

Yaa estağfurullah çok tatlı anlatıyosunuz insanın dinledikçe dinleyesi geliyor🥰
Aynı gün yumurtlamışız bu arada🙈
8 pik 9’u çatladı benimde🤩
Ayy inşAllah hayırlı haberleri alırız🤲🏻🤩
heyecanlı bekleyişşşşş, ben normalde bu aydan pek ümitli değildim daha prp yi yeni yaptırdığım için ama operasyondan sonra dr dedi ki baya güzel yumurtan var büyümeye de aday, bu ay ovulasyonla takip et kaçırma diye ondan da bi heyecan yaptım. yoksa prp nin etkisi asıl önümüzdeki ay olacak sanırım.

X