💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuruma çizgisi olabilir belki bı de erken gebelik testi ile dene istersen belki geç döllenmedir
Teşekkürler test alıp sabah tekrar deneyeceğim regl olmazsam daha önce de hcg yapmıştım, onlara da saatler sonra gidip bakmışlığım var hiç böyle belirgin çizgi görmedim bomboş olurdu.

Ah ilk aylar zorluklar oluyormuş böyle ama zafere giden yol bu sen dinlen bol bol yemek ayarlanır önemli olan sen ve benisin dualarım seninle hiç merak etme her şey çok güzel olacak
Bana bıraktılar topiği çekip gittiler topluca
Hahaha ama bak sen de buradasın yine birlikteyiz

Peki benim otomatik düzelten klavyem benisin neyse bebisin demek istedim golden-snitch

Bensiz çok eğleniyormuşsunuz gibi geldi ben de merak edip geldim

Bensiz çok eğleniyormuşsunuz gibi geldi ben de merak edip geldim
Ah sensiz olur mu kuşum A Afratafrac Zumruduanka96 biz ısrar ettik açtı bu grubu. Yoksa rakip grup kurulmuştu zaten oraya kayanlar vardı, Zumruduanka96 zabıta edasıyla o grubu denetliyordu sağolsun kimler kaçmış diye bizden gelen baskılara dayanamadı bu grubu açtı sağ olsun. Zaten Eylül ortası oldu, yavaş yavaş yöneleceğimiz grup belli olsun dimi ya, yoksa rakip takıma transfer olacakidük gerçi hepimiiizzz her ay olduğu gibi haamiişiizzz burdan anneler grubuna geçicez inşallah A Afratafrac senin hakkında ödenmez, bu kadar güzel insan bir araya geldiyse ve hala hamile olan olmayan bir arada durmak istiyorsa, emin ol senin sayende, senin emeğin büyük Zumruduanka96 'da bu bayrağı senden devir almış olsun inşallah topik başkanı olarak ondan da bi hamilelik haberi alacağız inanıyorum

Çok teşekkür ederim kuzum benim amacım hepimizi bir arada tutmakve herkes hamiş çıkıcaz bu topikten inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…