💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayy çok güldümmmmm 🤣🤣🤣🤣🤣 hepimiz çılgınız yeminlen 🤣🤣🤣🤣 Allah'ım görsün çabamızı 🙏🍀 içimizdeki bebiş aşkını
Vallahi öyleyiz 🤣🤣 Ayy inşallah bebeğim ya çok amin 🙏🏻🙏🏻😍 işin garip tarafı çizgi de gördüm ama tabii ki testin çizgisidir yoksa mümkün değil 5.günde 🤣🤣

Eklentiler

• Picsart_23-09-19_13-44-12-757.jpg
    Picsart_23-09-19_13-44-12-757.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 68
Aynen yerleşse ya keşke nereye yerleşirse yerleşsin😄

fnd_50 fnd_50 kullanmayacağın yumurtalardan keşke ben alabilsem bu ay için 😄
Önemli olan kalite aşkım millet tek yumurta ile hamile kalıyor onlardan iste😂😂 ben gecen ay klomen kullandım üç tane yumurta büyüdü ama tutmadı. Gecen ay kullandığım klomenin etkisi ve bu ayki kullandığım takviyelerin etkisi ile de oldu bu ay. Belki bu ay da tutmaz bilmiyorum 😢

Eklentiler

• IMG_8747.jpeg
    IMG_8747.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_8749.jpeg
    IMG_8749.jpeg
    139,7 KB · Görüntüleme: 64
Şurda ne kaldı bebegım.cumadan başla sen cumartesı sabah koyulasmıs olursa anlarız mınnosun yerlesıp yerlesmedıgını😍
Şimdiden fire vermeye başladım bakalım 🤣 ama hcgye cesaret edemiyorum ya. O korkutuyor biraz. Bakalım cuma ola hayır ola. Yapmayacam deyip koşa koşa gidip yapabiilirim

İyi

İyi alıştınız heeee😂😂😂 tabloyu atıyorum bugün çatladı yarın yükselişe geçer ateş. Ovu testi silikleşti onu da atıyorum ama bugün ilişki olmayacak yarın olur artık tutarsa kısmet tutmazsa da kısmet melegim can melegim can edahandro edahandro
Aaa ne demek bugün ilişki yok. Tam silikleşmişken asıl bugün olmalı 😍 maşallah maşallah altın tavuk gibisin 😍😍😍🧿🧿🧿🧿 iki aydır güzel yumurtladın kız

Çok afedersin "oha" diyivericem afedersin, kız o ne alaka çıkmış 5. Günde 🙏😍 ay inşallah koyularak devam eder
De valla ben neler diyorum 🤣🤣 testlerim gelince hemencik yaparım o zaman zaten 7 8 gün olur inşallah çıkar da birşeyler 🤣 bu bir gebenin günlüğünden aldığım ovulasyonla beraber gelmişti anlayamadım o yüzden ne olduğunu 🤣

Benım adetten once bacagım agrır karnımda degısık bısey olur ugultu gıbı sonra ertesı gün olurum ama bakalım kuzum,ayrıca benım testım negatıf ama senınkınde cızgı var ben gordum😁😍😍

Evet bebegım daha 3 gun var ama galıba erken olcam bıraz.bu bacak sızlaması hıc hayra alamet degıl,karnımda degısık,ama sen boyle gulunce gene ıcımdekı karamsarlık dagıldı😃allahım ya nası bısıysın sen😀🥰
Ben ümitliyim bebeğim bu aylar sana çok güzel gelecek 🥹🤲🏻

X