💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

5. Hafta içerisinde kurumuş kirli kan gibi kahverengimsi ve pütürlü leke yaşayan var mı 🥺 Normal mi bu. Leke dedim ama baya var 😒 ben daha önceki gebeliğimde hiç yaşamadım şuan ondan dolayı biraz korktum. 😢 yoruldum biraz ondan mı oldu acaba
İlk hamileliğimde benimde oluyodu canım korkma sadece doktor tedbiri elden bırakmamak için progestan fitil vermişti onu kullanmıştım🤍

Şuan sorabileceğim doktorum yok yarın doktora gidicem inşallah tekrar gelmez. Kızlar kahverengi lekenin normal olduğunu söylüyordu hep ama miktarı biraz fazla geldi gözüme ondan ürktüm hiç beklemiyodum :KK43:
Yok ya korkma öyle şuan varmı ya hamilelikte lekelenme olur inşallah sağ salim kucağına al canım sıkıntı yapma

Benim 26. Gün hafif adet sancısı yaşadım hatta geliyor dedim gelmedi bugün aşırı derece başım ağrımaya başladı her adetten önce ağrır valla onun dışında ara ara saniyelik ağrılar giriyor kasıklarıma bilmiyorum artık adette olabilirim beklemedeyim 😀
Hadi hayırlısı adet de belli etmiyor 🤣

Kozlar ben elendim sanırım şimdi lavaboya girdiğimde peçeteye kahverengi akıntı geldi genelde böyle geldiğinde en geç ertesi gün sökülür adetim.Sanırım bugün ateşimde 0.2 ilk düşüşün nedeni adet olacağım içinmiş.Hayırlısı olsun inşallah herkes güzel haberler aldır 🤍

X