💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Efekt olayı nee neyi kaçırdım 🤣
IMG-20230918-WA0037.jpg

Bu fotoya efekt uyguladım dün gözüksün diye 😂😂 bugünkü daha kötüydü gerek kalmadı efekte 😂
Hayirli olsun kuzum kacinci gunu bugun yumurtlamanin.?
9 u yumurtlama 10 çatlama gunumdu canım yani bugün catlamanin 9.gunu.
Hastaneye gidiyorumm dua edinnn

Bu da tek seferlik demi

Normalde yarın sabah yapsam mi diyordm da pek belirtim de yok 🤣
Benim 26. Gün hafif adet sancısı yaşadım hatta geliyor dedim gelmedi bugün aşırı derece başım ağrımaya başladı her adetten önce ağrır valla onun dışında ara ara saniyelik ağrılar giriyor kasıklarıma bilmiyorum artık adette olabilirim beklemedeyim 😀

Sabahlar olmasınnn 🎉🎉 sabaha tekrarla hemen foto at bencede var kuruma çizgisi dedikleri bana hikaye geliyo iki senede o kadar cok marka kullandım ki hiç görmedim kuruma çizgisini. Sabaha inşallah koyulaşır bebeğim ❤🙏
İnşallah canım inşallahhhh bakalım sabah olsana yapsam🥰🥰🥰🥰

5. Hafta içerisinde kurumuş kirli kan gibi kahverengimsi ve pütürlü leke yaşayan var mı 🥺 Normal mi bu. Leke dedim ama baya var 😒 ben daha önceki gebeliğimde hiç yaşamadım şuan ondan dolayı biraz korktum. 😢 yoruldum biraz ondan mı oldu acaba
Uzanıp dinlen canım. Kırmızı olmadıkça korkmayın diyorlar. Devam ederse istersen tekrar bi git dr a.

sayılır, 3-5 arası hep. yapmıycam bi daha gereksiz oldu bu lh karışıklığı :)
benim bayaa belim ağrıyor ya, hiç belirti aramam ama iki büklüm oturuyorum böyle regl olacakmışım gibi
Evet yapma kuzum , regl bekleyelim . Dün akşam bende de oldu o biraz evde iş yaptım belim köprü . Neden oluyor anlamıyorum inşallah seninde bebiştendir

X