💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

5. Hafta içerisinde kurumuş kirli kan gibi kahverengimsi ve pütürlü leke yaşayan var mı 🥺 Normal mi bu. Leke dedim ama baya var 😒 ben daha önceki gebeliğimde hiç yaşamadım şuan ondan dolayı biraz korktum. 😢 yoruldum biraz ondan mı oldu acaba
Canım olabilir yoruldugun için zaten iki ay rahat olmali insan yada bir doktora danis falan

Daha düzenli bir doktorum yok 🥺 bugün ilk defa gittim doktora ama devlet dr u. Ordayken de birşey hissetmedim :KK43: yarın sonucumu almaya giderim keseye de bakacaktır o sırada umarım bir daha olmaz gidene kadar
Her şey olacağına varir canım bunlar tatli telase doktor faln olur yani sen hamis olduğunun sevincini yaşa 🙂🧿

Testleri koyuyorsunuz böyle benim de yapasım geliyor😂 Bi ihtimal erken yumurtlamışımdır diye 14 gün doldurmadan bu cumartesi yapsam mı ben de test😂 En azından bi test yapmış olurum😄 Yoksa pazar günü adet olma ihtimalim var. Yumurtlama olmadıysa zaten 10 günden fazla var bata:/

Testleri koyuyorsunuz böyle benim de yapasım geliyor😂 Bi ihtimal erken yumurtlamışımdır diye 14 gün doldurmadan bu cumartesi yapsam mı ben de test😂 En azından bi test yapmış olurum😄 Yoksa pazar günü adet olma ihtimalim var. Yumurtlama olmadıysa zaten 10 günden fazla var bata:/
Test yapmak oyun gibi oldu :) bişey de yapmayınca boşlukta gibiyim haha ovulasyonla o kdr yumurtlama takip ediyoruz sonra boşa düşüyoruz 🙈

X