💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yumurtlamadan sonra mı 1 hadta geçti regle mi 1 hafta var canım, ben 11 gün geçince pozitif gördüm yumurtlamadan
Her ikisi de askim ben tam adetin başlangıcından 14. gün ovülasyon gördüm 16. gün çatladı. Tam 1 hafta önce oldu bu, beklediğim adet tarihimde 26 eylül. Ama ara ara kasık ve bel ağrım oluyor hic erken yada gecikmeli adet olmadım da

Her ikisi de askim ben tam adetin başlangıcından 14. gün ovülasyon gördüm 16. gün çatladı. Tam 1 hafta önce oldu bu, beklediğim adet tarihimde 26 eylül. Ama ara ara kasık ve bel ağrım oluyor hic erken yada gecikmeli adet olmadım da
Aa anladım canım bence 4-5 gün kala bir deneyebilirsn erken gebelikle 😍🥰

Bende aynı adam artık çıldıracak .hissediyor musun diyip duruyorum . Ulema mıyım ben diye geçen kızdı 😂soramıyorum artık . Zaten yumurtlamada fiziksel olarak yıprattık .şimde de mental olarak yıpratıyoruz 😂
İnan bende öyleyim ne hissediyorsun diyorum ya bir git ya diyor bir şey hissetmiyorum diyor zaten kendimizi de onlarla yiprattik vallahi 🤣🤣

Evet canım baya güzel 5-6 gün kala bana hamile çıktı;
IMG_7555.jpeg

5. Hafta içerisinde kurumuş kirli kan gibi kahverengimsi ve pütürlü leke yaşayan var mı 🥺 Normal mi bu. Leke dedim ama baya var 😒 ben daha önceki gebeliğimde hiç yaşamadım şuan ondan dolayı biraz korktum. 😢 yoruldum biraz ondan mı oldu acaba

X