💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Dogum konrtl hapı tedavisi dedi, ama çocuk istedigin için infolic combi kullan 2 ay olmazsa o şeklde başlayalaım dedi,sonuçlar e nabıza düşsün sizinle paylaşırım.
Yani şimdi infolic kullancam, aslında benim hiç pcos belirtirim de yook ama olabliyor demek ki
Başka doktorada git bence bu önemli birşey sonuçta tek demesiyle kalma

Yok ben tahlil vermedim evde yaptım öğlen çıkan silik çizgiyi telefonda çekince görünmedi sizlere atacaktım demin yaptiim bu sefer fotoda belli oluyo sadece ben görmüyorum 😂Eki Görüntüle 3303432
Evet gözüküyor bende geçen ay yaptığımda aynı böyleydi ama regl oldum kan vs vermiştim evhamlıyım hemen oluversem derdine düşmüşüm Ama her şeye sabır gerikiyor bakalım bu ay ümidim var umarım vardır bende de regilime 6gün kaldı iple çekiyorum😂 4gün sonra cuma günü kan versem mi diye düşünüyorum erken mi sizce? Yumurtlamadan tam11 gün geçmiş olucak o zaman🤔😂

Kızlar adet günüm övülasyon testi yaptım sabah ilk idrarımla yaparım hamilelik testimi şimdiden merak ettim bu testle hamile olduğunu anlayan var mı

Eklentiler

• IMG_3786.jpeg
    IMG_3786.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 68
Evet gözüküyor bende geçen ay yaptığımda aynı böyleydi ama regl oldum kan vs vermiştim evhamlıyım hemen oluversem derdine düşmüşüm Ama her şeye sabır gerikiyor bakalım bu ay ümidim var umarım vardır bende de regilime 6gün kaldı iple çekiyorum😂 4gün sonra cuma günü kan versem mi diye düşünüyorum erken mi sizce? Yumurtlamadan tam11 gün geçmiş olucak o zaman🤔😂
Adete iki gün kalmış olur çıkar tabiki. Benim yumurtlama 9 u çatlama 10 u çok erken gördüm ben de çok sabırsızlık salı çarşamba da test yapıp koyulasirsa test vericem. Benim bu ay çok garip oldu normalde 28-30 gün arası olurum bu ay erken yumurtladim ovulasyon testi ile baktım o yüzden daha çok var adete ama erken yumurtlama sanırım benimki

AA bak bilgisiz mişim bu konuda nasıl öğrendin peki bunu o kadar doktora gittim özele gittim kimse demedi bana böyle birşey sorun yok dediler
Kuzum benimde ameliyatta söylediler ikinci sezeryan da sonrasında ağrım olunca geçmeyince şüphelendim acaba dedim yapoşıklıktan dolayı mı oldu o şekilde gittim doktora ama kist çıkmıştı kuzum

Kızlar bakııın
Bu bilgiyi paylasdigin icin teskkur ederim dogru bilinen yanlislarda olabiliyr benm esiminde sprm sorunu var bublari ogrenmem iyi oldu ovulasyon testi ile sperm sorunu olan bir cok insan var lh pik oldugunda gun asiri degil pik gorup ertesi 2 günü degerlendiren cok yazi okudum ve gebeler bakin kizlar instagramdan bulmustum belki gormek istersiniz diye attim 🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_20230919_001833_Instagram.jpg
    Screenshot_20230919_001833_Instagram.jpg
    168,2 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_20230919_001820_Instagram.jpg
    Screenshot_20230919_001820_Instagram.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 86
X