💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ovü testi mi yaptın canım niye olmadığını düşünüyorsun ☺️
Yok yapmadım canım. Akıntımdan anlıyorum artık demiştimya. Bu ay da hiç akıntı olmayası tuttu🤦🏻‍♀️ Ağrım da olmadı. Adetten sonraki ilk gün oldu. Sol kasıktan başladı ağrımaya. Aa dedim erken mi yumurtlama oluyor derken karın ağrısı hiç dinmedi. Aynı gün anladım ki mideyi bozmuşum. Günler sürdü. Dedim bari çörekotu kürünü bırakayım. Bıraktığım halde ağrı ve tuvaletteki durum 3-4 gün sürdü😵‍💫 6 gün sonra takvimde görünen tarihten 2 gün sonra bu sefer sağ tarafta bişeyler oldu ama genel ağrı gibi değildi. Akıntım da yoktu. Ateşimi düzenli ölçemedim ama onda da pek yüksek bişeyler yoktu. Geçen ay daha çok yanmıştım yav😄 Vitaminlerimin eksilmesinden susuzluktan vs yumurtlamadığımı düşünüyorum 😄🤦🏻‍♀️

Ben de hep görenlere şok oluyordum diyordum ki ulan millet ne şanslı biz bir tane zor yumurtluyoruz millet iki tane diyordum başıma geldi ama aşkım aylardır aldığım takviyenin haddi hesabı yok biraz geç etki etti ama etti sonunda 15 ay oğlumda 13 ay bunun için uğraşıyorum 28 ay ben de asla iki kere pik görmedim😂😂😂😂 ama işte takviyeler etki etti sanırım maşallah diyeyim inşallah tutar yakalarız Allahım nolur
Ahhh ahhh kuzum ben o takviyeleri hep kullandım çünkü doktor verdi milyon tane takviye kullandım bir taneyi zor görüyordum 😂😂😂 maşallah sana maşallah 🧿❤️

Zor sınavımız çok zor hemde artık yıllardır sağlıklı bi gebelik geçirip bebeğimi kucağıma almak için uğraşıyorum vardır elbet rabbimin bi bildiği tabi ama zaman zaman insan ister istemez olumsuzluğa düşüyor
Rabbim vermediğinde de senden razıyım diyebilmek önemli canım. Geçen gün birisi atmıştı buraya. Çok önemli bir şey bu ☺️

22 si adet gunum bebegım,benım luteal 10,11 gun oldugu ıcın esas carsamba onemlı ama yarında yapacam,olmazsa omeqa Q10 alacam bıdakı aya.bu vıtamınler yuzunden obez olacam ya resmen :KK70: aşırı ıstahımı acıyor benım vıtamınler :KK70:
Kilo alınır verilir bebeğimmm 😍 önemli olan bebişin yollarını açmak

Yok yapmadım canım. Akıntımdan anlıyorum artık demiştimya. Bu ay da hiç akıntı olmayası tuttu🤦🏻‍♀️ Ağrım da olmadı. Adetten sonraki ilk gün oldu. Sol kasıktan başladı ağrımaya. Aa dedim erken mi yumurtlama oluyor derken karın ağrısı hiç dinmedi. Aynı gün anladım ki mideyi bozmuşum. Günler sürdü. Dedim bari çörekotu kürünü bırakayım. Bıraktığım halde ağrı ve tuvaletteki durum 3-4 gün sürdü😵‍💫 6 gün sonra takvimde görünen tarihten 2 gün sonra bu sefer sağ tarafta bişeyler oldu ama genel ağrı gibi değildi. Akıntım da yoktu. Ateşimi düzenli ölçemedim ama onda da pek yüksek bişeyler yoktu. Geçen ay daha çok yanmıştım yav😄 Vitaminlerimin eksilmesinden susuzluktan vs yumurtlamadığımı düşünüyorum 😄🤦🏻‍♀️
Akıntı olmasa da yumurtlama oluyor canım İnşAllah sende de olmuştur☺️🤲🏻

22 si adet gunum bebegım,benım luteal 10,11 gun oldugu ıcın esas carsamba onemlı ama yarında yapacam,olmazsa omeqa Q10 alacam bıdakı aya.bu vıtamınler yuzunden obez olacam ya resmen :KK70: aşırı ıstahımı acıyor benım vıtamınler :KK70:
Oo çok az kalmış evet testlere başla canım sen. Senin zamanın gelmiş. Hayırlısıyla güzel haberini alalım 😍 canım ben omegayı bıraktım. Şişecek yerim kalmadı. Acayip kilo aldırdı ve iştahımı açtı. Doktor iç diyene kadar da ağzıma koymam daha. OMEGA bitti benim için 🤣

X