💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kesin 10-12 gün arası canım ama yumurtlamadan bşr hafta sonra testte gören de olmuş sitede okumuştum değişiyor sanırım. Test mi yapacaksın sen de😃 bizim aynıydı sanki ben bugün yaptım negatif
Ben ne zaman yumurladigimi bilmiyorum ki diğer aylar sabirsizdim yapmak için nedense bu ay öyle bir istediğim yok ya sadece belirtilerim var dedim acaba erkenmi diye senin ne zamn adet kaç günun var erken test yapmişsin canım bir kaç gün bekleyelim benim adet tarihi 28 eylül ama uygulama 25 eylül burda herkes uygulama göre gidiyor çoğu benim de yedi gün var uygulamada belirtilerde var o yüzden bana gorede uygulama doğru

Kızz sen çatlayalı bir hafta olmadı mı? Ya hamiişsin ya ikinciyi çatlıyorsun kız fundaaa 😍😍😍 maşallah maşallah
Aşkım ben kendimi çatladı zannedeli bu üç oldu biliyor musun😂 iyi ki ateş takibi yapıyorum yoksa elli kere bırakırdım değerlendirmeyi. Aşkım takviyeler sayesinde kesinlikle yoksa mümkün değil bir taneyi zor yumurtluyordum. Şok üstüne şok yaşadım bu ay. Ay biri tutsun artık nolur Allahım🥹

Dün sabah olduysa aradan bir günden fazla geçmiş olacak geceye kadar eşine anlat durumu olabilir bence kuzum gece olmazsa sabahı es geçme 🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️
Eşim tamam sen sıkıntı etme dedi kurban olduğum stres olduğumu biliyor ay inşallah bir aksilik olmadan geceyi değerlendiririz 🥹🤲🏻🤲🏻

Kızlar bu testi dün yapmıştım hala pik değil dimi pik mi yoksa bugün yapamadım testim kalmadı adetten sonra 15. Gün bugün .
IMG_3862.jpeg

Anladım canım. Bi taraftan diyorum acaba geç yumurtlama olur mu ki ama. Öyle olursa da adet tarihi ileri atar değil mi? Bende düzensizlik olmuyordu hiç aslında o zaman geç yumurtlama olmaz demek midir acaba. Kıt bi ay yaşıyorum neyse ne yapalım kendim ettim😄🙃
Ovü testi mi yaptın canım niye olmadığını düşünüyorsun ☺️

Fındık fıstık ceviz pekmez yediriyor ve değerlendiriyorsun kuzum 😂😂 maşallah maşallah ❤️ ben hiç bir zaman iki pik görmedim ya çok şaşırıyorum böyle şeylere
Ben de hep görenlere şok oluyordum diyordum ki ulan millet ne şanslı biz bir tane zor yumurtluyoruz millet iki tane diyordum başıma geldi ama aşkım aylardır aldığım takviyenin haddi hesabı yok biraz geç etki etti ama etti sonunda 15 ay oğlumda 13 ay bunun için uğraşıyorum 28 ay ben de asla iki kere pik görmedim😂😂😂😂 ama işte takviyeler etki etti sanırım maşallah diyeyim inşallah tutar yakalarız Allahım nolur

istiyor tabiki ama her istediğimiz hemen olmuyor biliyorsun. sınavımız zor ve sabır göstermemiz gerekli. sen istediğinde değil vakti geldiğinde olacak canım.inşAllah vakti gelmiştir bu ay pozitif sonuç görebilirsin :)
Zor sınavımız çok zor hemde artık yıllardır sağlıklı bi gebelik geçirip bebeğimi kucağıma almak için uğraşıyorum vardır elbet rabbimin bi bildiği tabi ama zaman zaman insan ister istemez olumsuzluğa düşüyor

X