💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

ayyy olabilir mi öyle birşeyyy lütfen olsun çünkü :)))
durun heveslenmiycem :) ben bugün eve gidince bir ovulasyon daha yapayım bakalım da bi önce, belki de dalgalanmadır denk gelmişimdir bilemedim. çünkü ovulasyonu ilk yaptığım gün piki gördüm sonra da 8inde tamamen silikleşince de hemen bıraktım. arada da bakmamıştım hiç, yani ne bileyim dalgalanma falan oluyordur belki
Canım gebelik oluşunca lh da yükseliyor , ben bu ay ovülasyon testi kullandım . Testleri aldığım bayan benim testlerim koyu çıkınca gebelik testi yap dedi ve ondan öğrendim . Bence bi beta hcg yap

Canım hamile olma ihtimalin var HCG testi yapmalısın bence HCG ye düşmemiş de olabilir. Bir kaç güne düşebilir. Heveslendirmek istemem ama hamiş olma ihtimalin var kuzum

Eklentiler

• download.jpeg
    13,2 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar 22 Ağustos son Regl tarihimdi. Doktora ne zaman randevu almalıyım sizce ? Eyüp Bayrampaşa Bakırköy bahçelievler civarı iyi bir kadın doğum öneriniz var mı ?
Öncelikle hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin bence kanaman lekelenmem olmadığı sürece 6. Veya 7. Hafta da gitmeni tavsiye ederim. Bahçelievler Medipol, eski adı Nisa Hastanesi, Asiye Uzun veya Derya kanza Gül ikisi de çok iyiler. Ben iki doğumunu Asiye hanımda yaptım. Gelinimizde Derya hanımda yaptı, bir kaç randevusunda bende bulundum. O da çok iyiydi...

Ay fotoğraf şahane. Aynen böyleyiz şuan. Olma ihtimali yüksek kuzum. HCG de al yap bence.

Olabilir canım neden olmasın , ay olsun inşallah . Bak beni de heveslendirdin eve gidip
Kalan testlerde bende lh bakacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…