💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yarın sabah denicem
Selam dahil oldum bende batınıza ne kadar var daha benimde şüphem var çok erken diye düşünüyorum 7gün var be zaman yapsam testi ,11inde yumurtlama günümdü bi gün öncesi birliktelik yumurtlamadan sonra 4.gün birliktelik oldu ve bugün ne kadar sürede oluşur rahme tutunur yada ne zaman test yapsam hani adetimide bekliyemiyorum erken gebelik testinde denesem çıkarım ki 🤔

9 unda gordmustum canım Eki Görüntüle 3302825

Şimdi gördüm de ben de guvenemedim bu innovita gebelik testi bı de öylesine yapayım dedim ilk idrar falanda değil olmazsa yarın sabah kaset testle yapayım ben
Ay bende 9 unda yumurtladım aynısı ve dünle bugün çok silik çizgiler çıktı ilk dakikalar da . ben bir de göğüs sızlamasından anladım Yarın bir kan testi yaptıracağım. biraz erken öğrenmem gerekiyor kan pıhtılaşması var bende ama yarın inşallah çıkarsa haber veririm inşallah da gebeliktir 😍

Bana hep soğan suyu sarı çiçek suyu ondan sonra bizim dağ ıhlamuru deyip ada çayı içirmiş Maydanoz suyu içiriyor daha doğrusu çalışıyor daha bir sürü şeye zorluyor hatta katran dediği birşey var göbeğine sür diyorda artık kaçıyorum ben 😅😅😅
Maydanoz suyu düşük yapmak için diye biliyodum ben ama 🫣

Kızlar benimde sat 19 ağustos bat 19 eylül testten sonra haber vericem mutlaka.belirti diğer aylara göre baya farklı bakalım.umarim herkes güzel haberler alir🤲🥰

Bende birde uçuk çıktı şuna fark ettim Buda bi belirti mi 🤣🤣
Geçenlerde okudum Hamile bir kadın yazdı ovilasyon dönemim yaşadığım belirtiler ve gebe kalmam diye yazmış ovilasyonundan sonraki 9. Günü sanrım uçuk çıktı yazmış kasık ağrım vardı ufak ufak yazmış ben bilmem tabi kadının yalancısıyım 🙃

X