💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızz var sankiii 😍😍 sen ne zaman pik görmüştün batlar aynı bizim
9 unda gordmustum canım
IMG_20230914_232709.jpg

Bu testteki silikliğe tam güvenemiyorum canım kaset test yap istersen, bata daha var ama pik ne zamandı
Şimdi gördüm de ben de guvenemedim bu innovita gebelik testi bı de öylesine yapayım dedim ilk idrar falanda değil olmazsa yarın sabah kaset testle yapayım ben

9 unda gordmustum canım Eki Görüntüle 3302825

Şimdi gördüm de ben de guvenemedim bu innovita gebelik testi bı de öylesine yapayım dedim ilk idrar falanda değil olmazsa yarın sabah kaset testle yapayım ben
Belki test yapmak için erken olabilir canım eğer kaset testte tek çizgi görürsen bile umutsuzluğa kapılma. Yumurtanın 10unda çatladığını düşünürsek ayın 11inden itibaren saymaya başlıyoruz, bugün 7.gün oluyor yani test için erken olabilir. 12.günden sonra testte çıkma olasılığı daha yüksek

9 unda gordmustum canım Eki Görüntüle 3302825

Erken olmuş seninki canım inşallah tutmuştur 🤩🙏🏻

İnnovita deyince bi duraksadım Sipser Sipser arkadaşımızında o testte silik çizgisini gördük diğer markalarda çıkmadı batı bekliyor umarım pozitiftir ikinizin sonucu da 🥰🥰
Yarın sabah kasetle dene aynen canım hayırlısı olsun inşallah 💕

Belki test yapmak için erken olabilir canım eğer kaset testte tek çizgi görürsen bile umutsuzluğa kapılma. Yumurtanın 10unda çatladığını düşünürsek ayın 11inden itibaren saymaya başlıyoruz, bugün 7.gün oluyor yani test için erken olabilir. 12.günden sonra testte çıkma olasılığı daha yüksek
Yarın yapicam bı tane olmazsa 12. Günümde yaparım bı daha

X