💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Eklentiler

• IMG_8701.jpeg
    IMG_8701.jpeg
    147,2 KB · Görüntüleme: 74
Çatlayamadı da yeni mi çatlıyor acaba, belki de 2. yumurtadır. Keskin düşüş var çünkü.
12. Gün de sol kasıgımda belirgin ağrı yaşadım belime vurdu hatta. Yumurtlama akıntım da vardı o gün dedim yumurtluyorum. Ateş yükseliyor gibi oldu tekrar düştü tekrar yumurtlama akıntısı gördüm hatta ovu testi yaptım pik gördüm silikleştiğinde yani çatladığında yani dün 36.8 dereceyi gördüm. Dün gece de yumurtlama akıntısına benzer bir şey gördüm. Yok ya sperm kalıntısıdır dedim çünkü sık ilişki oldu akıntılar birbirine karıştı. Bugün tekrar ateş düştü anlamıyorum kist mi var çatlayamıyor mu neyden acaba melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss

Eklentiler

• IMG_8701.jpeg
    IMG_8701.jpeg
    147,2 KB · Görüntüleme: 53
Benim de negatif.
O yaşadığım belirtilerin acaba hamile miyim dediğim belirtiler bıçak gb bi anda kesilip yerine tamamen adet sancısına bıraktı.. Nasip🤲🏻🌸
Ya gerçekten ben de onu düşünüyorum o kadar ağrıyı insan hiç bi şey yokken nasıl hissederki.. çok mu gerdik acaba ondan ağrı gibi mi hissettik hiç bilmiyorum elbette nasip 🌺

Ya gerçekten ben de onu düşünüyorum o kadar ağrıyı insan hiç bi şey yokken nasıl hissederki.. çok mu gerdik acaba ondan ağrı gibi mi hissettik hiç bilmiyorum elbette nasip 🌺
İnan ki tam tersi hiç kafamı yorupta saçma sapan havalara girmedim tam tersi hatta Merve3553 Merve3553 konuşurken hep adet olucam erkenden diyordum.
Sonradan kasıklarım çok batmaya başladı gün içinde uykum gelince acaba mı dedim. Dün gece tamamen belirtiler kayboldu ve yerini tam adet sancısına bıraktı nasip🤲🏻🥰

12. Gün de sol kasıgımda belirgin ağrı yaşadım belime vurdu hatta. Yumurtlama akıntım da vardı o gün dedim yumurtluyorum. Ateş yükseliyor gibi oldu tekrar düştü tekrar yumurtlama akıntısı gördüm hatta ovu testi yaptım pik gördüm silikleştiğinde yani çatladığında yani dün 36.8 dereceyi gördüm. Dün gece de yumurtlama akıntısına benzer bir şey gördüm. Yok ya sperm kalıntısıdır dedim çünkü sık ilişki oldu akıntılar birbirine karıştı. Bugün tekrar ateş düştü anlamıyorum kist mi var çatlayamıyor mu neyden acaba melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can Papatyamaviss Papatyamaviss
Valla ben atesten pek anlamiyorum kuzum uzman sizsiniz bu konuda😀😀 simdi 36.8 o gordukten sonra dusmemesi, yuksek gitmesi miydi senin beklentin? Ya da yumurtlamadan sonra dusus normal mi oluyor?

Psikoloji degisik bisey kuzum. Kendini cok dinleyince bütün aradigin belirtileri buluyorsun vucutta o yuzden belirtilere cok takilmamak lazim bence

İnan ki tam tersi hiç kafamı yorupta saçma sapan havalara girmedim tam tersi hatta Merve3553 Merve3553 konuşurken hep adet olucam erkenden diyordum.
Sonradan kasıklarım çok batmaya başladı gün içinde uykum gelince acaba mı dedim. Dün gece tamamen belirtiler kayboldu ve yerini tam adet sancısına bıraktı nasip🤲🏻🥰
Benimde karnim ağrıyoo galiba gelecek benim kide

Bu mesajını görmeyene kadar kesin sandım hamişsin🫤sen birde o sahte testlerden alma o zaman baya net kırmızı çizgi gösteriyor o kadar parayı onlara vermektense bir tane en iyisini al çok sinir bozucu resmen çizgi çıkartıyor..aslında bir güzel onlara şikayet etmek lazım
Öyle yapıcam artık zaten heveslenmemiştim çok çıkarttığını gördüm burda ☺️

X