💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Değişikliğe sebep olabilir benim döngüm 24-25 gündür mesela kimyasaldan sonraki adeti 20. Günde olmuştum geri gelmişti benimki. Sonra yeniden eski düzene girdi.
Meraba kimyasaldan sonra ovulasyın testi yaptınız mı acaba? Benimde ılk adetm geri geldi ve ovulasyon da pik göremedim bu ay

Kuzum daha 10 gün olmuş inşallah görürüz artık sabırsızlıkla bekliyoruz her etiketinde heycan yapıyorum bitanem. Ne güzel yumurtaların büyüyor çatlıyor acaba eşinin sperm kalitesi mi düşük canım ondan da geç olur. Ben tam hamile kaldıgım ay eşimde varikosel oldugunu ögrendik varikoselde genelde kaltesiz sperm denk geldigi için tutmuyor dedi doktorum yani sadece bu geliyor aklıma spermi kaliyeli yapacak şeyler tüketirse faydası olur bence kuzum inşallah bu ay tutmuşturda bunları düşünmeye gerek kalmaz ❤️❤️
Kuzum eşim de çok takviyeye tüketti zaten sperm analizi de gayet iyi ve kaliteli çıkmıştı sıkıntı yok dedi yani doktor. Ona rağmen çakşır suları da içti vitaminler de aldı. İşte olmayınca olmuyor sanırım beklemekten başka çare yok maalesef…

Yaa maşallah maşallah 🌸🌸 çok güzel haberler alırsın canım benim hemen kan testi ver
Can arkadaşlarım, hamile olan yada doğum yapan annelerim, 3 gündür hamile olduğumu biliyorum. Gülerken, uzanırken yürürken uyurken düz yatarken eğilirken kalkarken çok korkuyorum birşey olacak diye. Kan testi yarın ancak verebilicem. Bana yapmam gerekenleri, önerilerinizi fikirlerinizi yazar mısınız,🤗

Kızlar adetime 4 gun var 1-2 dk içinde çıktı laboguik gebelik testi. İnsallah test bozuk değildir

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar catlatma ignesi kaç gün sonra etkisini yitiriyor. Geçtiğimiz salı igne oldum. Bu sabah 1 hafta oldu test yaptım igne etkisi geçmemiş hala pozitif.

Beni bilen tanıyanlarınız var en başından beri savaş veriyorum bebeğimi kaybetmemek için devamlı kanama ve 5 ayım bitti iğne tedavisi artık daha ne olabilir yıldım derken bi anda içimde büyüttüğüm bebeğimin benim katilim olabileceğini öğrendim dünyam başıma yıkıldı uzun zamandır giremiyorum çünkü iyi değilim panik atak hastası oldum ataklar geçiriyorum devamlı ölümle burun buruna yaşamak beni günden güne eritiyor 3 tane daha çocuğum var ve daha 27 yaşındayım plesenta perkreata olduğu anlaşıldı daha önce bu durumun adını bile duymamışken şimdi bununla yaşamayı hazmetmeye çalışıyorum nolur bana dua edin duanız kabul olur inşallah. Ameliyat çok zorlu ve İzmir de sadece 3 doktor yapıyor doktora ulaşmaya çalıştım 9 ocağa randevu aldım ancak günler geçmiyor Allah içime ferahlık versin kızlar gece dualarınızda ihmal etmeyin yaşamak istiyorum çocuklarımın babası yok zaten ikinci evliliğimden bu bebeğimde öksüz yetim kalsınlar istemiyorum çok kötüyüm belki mesajlarınıza bile cevap veremem durduğum yerde duramaz oldum hepinize kolay doğumlar sağlıklı doğumlar versin rabbim beni de geride kalan çocuklarıma bağışlasın
Çok üzüldüm çok şaşırdım, hayat ne tuhaf, dediğin gibi tutunsun diye nasıl uğraştın sen ama vardır her yaşananda bir hayır. İnşallah sen de bebeğinde sağlıkla tamamlarsiniz bu süreci ve inşallah 4 çocuğunla eşinle daha nice nice mutlu yillariniz olur saglikla.

Kanamam olursa ölme şansım var en ufak bi kanama da şuan olursa şuan alcaklar şuan olmazsa 34 e kadar takipli bakıp alıcaklar tahminle beraber alcaklar bebeği idrar torbamdan da işlen görücem belki de kalın bağırsağımdan bilemiyorum şuan için plesenta iç organlarıma kök salmış yapışmış hepsine
Canım çooook geçmiş olsun. Allahım şifasını versin inşallah bu zorlu günleri atlat ve bebeğin de sen de iyi olun. 🙏 Ne diyeceğimi bilmiyorum, kelimeler kifayetsiz kalıyor. Ancak sen başından beri zorlu bir süreci yürüttün. İnşallah kaçıncı hafta olursa olsun sana da bebeğine de bir şey olmaz. 🙏

Ben aşılama yaptırdığım zaman catlama iğnesi 9 gun pozitif sonra da hep negatif çıktı ama benim gebelik yoktu

Hayırlısı canım inşallah en kısa sürede sen de bende kavuşuruz bebislerimize 🥰😍 benim bugün 8. Günüm yarın sabah yine test yaparım canım çok bir belirtimde uok zaten

birde umutlandırmak istemem ama benım bıldığım predictor erken gebelik testi bile 10 üstü betayı görüyor yanı ıdrarda negatıf olabılır. kımyasal ise şayet sonrasında korunmana gerek yok cunku kımyasalda rahıme tam anlamıyla tutunan bı bebiş olmadığı için bı etkısı olmuyor ben kımyasaldan sonra 2. ay hamıleydım :)
Kimyasal sonladiktan sonra regli oldunuz mu bende geçirdim sonlandı ama regli falan olmadım

X