💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum senin gebelik testin pozitif çıkmış mıydı
Dün sabahki sonuçta kan testim begatif çıkmıştı hala adet olmayınca bugğn test aldım tekrardan yaptım 2 3 dk içerisinde silikte olsa çizgiyi gördüm hatta filtrede ekledim siz. Ne diyosunuz

Eklentiler

• db3c69ae-685d-40cf-afc4-fc073d1bab7d.jpeg
    db3c69ae-685d-40cf-afc4-fc073d1bab7d.jpeg
    24,5 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_5714.jpeg
    IMG_5714.jpeg
    18,3 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar çatlamanın üstünden 8 gün geçti. Beklenen reglim 5 Ocak. 3 gündür sadece akşamları kasık doluluğum ağrım vardı. Bugün gündüzde başladı herhan regl olacak gibi bir ağrı. Anlayamıyorum henüz regl için erken. Böyle bir şey yaşayanınız oldu mu?

Dün sabahki sonuçta kan testim begatif çıkmıştı hala adet olmayınca bugğn test aldım tekrardan yaptım 2 3 dk içerisinde silikte olsa çizgiyi gördüm hatta filtrede ekledim siz. Ne diyosunuz
Canım hemen çıktıysa bir şeyler olabilir ama roll gebelik testi bilmiyorum hiç nasıldır. Dün kan testi negatif yazınca bir test doğru mu değil mi de bilmediğimden şimdi bilemiyorum. Ama silik çizgi de pozitif demek. Bir tane daha yapsan mı acaba ya da pazartesi kan testini tekrarla istersen. Belki hcg yeni geçmeye başlamıştır bilemiyorum. Sonucu dün aldın ama öncesinde mi yaptırdın kan testini yoksa dün verip hemen sonucu mu almıştın? Sonuçta bugün negatifken yarın pozitif olabilir.

Canım hemen çıktıysa bir şeyler olabilir ama roll gebelik testi bilmiyorum hiç nasıldır. Dün kan testi negatif yazınca bir test doğru mu değil mi de bilmediğimden şimdi bilemiyorum. Ama silik çizgi de pozitif demek. Bir tane daha yapsan mı acaba ya da pazartesi kan testini tekrarla istersen. Belki hcg yeni geçmeye başlamıştır bilemiyorum. Sonucu dün aldın ama öncesinde mi yaptırdın kan testini yoksa dün verip hemen sonucu mu almıştın? Sonuçta bugün negatifken yarın pozitif olabilir.
Perşembe günü sabahtan yaptırdım kan testini dün öğlene dogru öğrendim negatif oldugunu

Perşembe günü sabahtan yaptırdım kan testini dün öğlene dogru öğrendim negatif oldugunu
2 gün geçmiş. Bir de sen geç yumurtlamıştın sanki yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum. Kaçıncı gündü bugün, kan testini erken vermiş olabilir misin? 2 günde sonuç değişmiş olabilir. Bir daha test yap istersen. Pazartesi de kan verip öğrenebilirsin. Insallah hayırlısıyla vardır.

2 gün geçmiş. Bir de sen geç yumurtlamıştın sanki yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum. Kaçıncı gündü bugün, kan testini erken vermiş olabilir misin? 2 günde sonuç değişmiş olabilir. Bir daha test yap istersen. Pazartesi de kan verip öğrenebilirsin. Insallah hayırlısıyla vardır.
Evet geç yumurtlamıştım doğru hatırlıyosunuz☺️ normal regl tarihim 20sindeydi çatlamayı 15 aralıkta gördüm. Hala adet olmadım. 28 inde kan verdim dün negatif çıktı işte bugünde test yaptım Silik çizgi çıktı

Aman artık bu konuda hiç umudum kalmadı ya moralim bozuluyor. Hiçbir sorun yok görünürde olmuyor. Bu ay letu kullandım yumurtalar oluştu çatladı.Son 4 gün kaldı. Ateş tablom hamilesin diye bağırıyor, yaptığım test dur hemen öyle acele etme diyor😒
Sanırım tablo son anda çakılacak yine. @Safransari melegim can melegim can @melisaa93 imagination forever imagination forever @bebekheyecani @simurgggg @IADK @Afratafrac @edahandro
Bı senı bı kendımı anlayamadım yemın ederım.progestronun kac cıkmıs bebegım?bunarada sana be dıycem ben bır gebenın gunlugu ovulasyon aldım ılk kez,yumurtlama gununde t çizgisi az koyu oldu c den.ıkı aydır boyle.forumda okudum yumurta 20 mm olmadan catlıyorsa oyle gosterıyormus o kadının testı.dıyorumkı acaba benım yumurta 19mm de fln mı catlıyorkı.ondan mı tutmuyor.anlamadım ben bu ısı fundam ya,yumurta var sperm var ama cocuk yok.yorulduk ıkımızde

Canım şimdi koşuyorsun eczaneye yenı bır test alıp hemen yapıyorsun😊bu test pozıtıf ama bazdn bu aptal testlerde hatalı pozıtıf cıkıyor,1 yıldır bın tane test yapınca prof olduk artık😄eger yenı aldıgın farklı markadada cıkarsa gözün aydın hamişsin🌸🌸

Canm merhaba nasılsın ? Bi kaç gündür yapıyorum testi hep çift çizgi 🙄 catlamış mı ney ben anlamadım 🙄Eki Görüntüle 3360454
Canım bunu yeni gördüm ben ya gözümden kaçmış sanırım bildirim 😌
27 28 de pik 29 da yani son testinde silinmeye başlamış sanki, çatlamış gibi geldi bana 🤩
Bugün test yaptın mı ?

Canım şimdi koşuyorsun eczaneye yenı bır test alıp hemen yapıyorsun😊bu test pozıtıf ama bazdn bu aptal testlerde hatalı pozıtıf cıkıyor,1 yıldır bın tane test yapınca prof olduk artık😄eger yenı aldıgın farklı markadada cıkarsa gözün aydın hamişsin🌸🌸
Ay bende aynı markadan almışım. Bir tane daha var aynı markadan şimdi eczanelerde kapalıdır dimi yaa

Aman artık bu konuda hiç umudum kalmadı ya moralim bozuluyor. Hiçbir sorun yok görünürde olmuyor. Bu ay letu kullandım yumurtalar oluştu çatladı.Son 4 gün kaldı. Ateş tablom hamilesin diye bağırıyor, yaptığım test dur hemen öyle acele etme diyor😒
Sanırım tablo son anda çakılacak yine. @Safransari melegim can melegim can @melisaa93 imagination forever imagination forever @bebekheyecani @simurgggg @IADK @Afratafrac @edahandro
Kuzum daha 10 gün olmuş inşallah görürüz artık sabırsızlıkla bekliyoruz her etiketinde heycan yapıyorum bitanem. Ne güzel yumurtaların büyüyor çatlıyor acaba eşinin sperm kalitesi mi düşük canım ondan da geç olur. Ben tam hamile kaldıgım ay eşimde varikosel oldugunu ögrendik varikoselde genelde kaltesiz sperm denk geldigi için tutmuyor dedi doktorum yani sadece bu geliyor aklıma spermi kaliyeli yapacak şeyler tüketirse faydası olur bence kuzum inşallah bu ay tutmuşturda bunları düşünmeye gerek kalmaz ❤️❤️

Günaydın canlarım 🥰nasılnız

Kızlar sizde durumlar nedir hadi güncelleme alalım nazar boncuklarını koyalım güzel haberler bekliyorum 🙏❣️
@Clarkkent

@hmb1109

@stresli50

@ZeynpBuse

@lilyrosey

@tatluboncuk

elena10 elena10

@bebekheyecani
Ay kızlar ben 9 aralıkta adet oldum. Bugün de hamile olduğumu öğrendim 🙈🙈🙈 9 aralıkta adet olunca siteye ara vermek istedim, çünkü okumadık başlık bırakmıyordum. Bu ay hiç umursamayacağım dedim, internetten vs. Hiç bir şeye bakmadım, hiçbir şey düşünmedim. Taaa ki bugün uyandım içime kurt düştü daha adetime de 6 gün vardı. Test yaptım pozitif çıktı bir daha yaptım yine çıktı inanamadım 😍

Ay kızlar ben 9 aralıkta adet oldum. Bugün de hamile olduğumu öğrendim 🙈🙈🙈 9 aralıkta adet olunca siteye ara vermek istedim, çünkü okumadık başlık bırakmıyordum. Bu ay hiç umursamayacağım dedim, internetten vs. Hiç bir şeye bakmadım, hiçbir şey düşünmedim. Taaa ki bugün uyandım içime kurt düştü daha adetime de 6 gün vardı. Test yaptım pozitif çıktı bir daha yaptım yine çıktı inanamadım 😍
Çok tebrik ederim allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inşallah:) sanırım bende bugün hamile oldugumu ögrendim perşembe kan testi vermiştim negatif çıkmıştı çok üzülmüştüm ama bugün hala adet olmayınca tekrar test yaptım ve pozitif sanırım ne diyorsunuz 🥲❤️

Eklentiler

• IMG_5718.jpeg
    IMG_5718.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 69
X