💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ahhh ahhh beklemek çok zor . Çok teşekkür ederim bu ay ateş takibine yeni başladım hepiniz çok destek oluyorsunuz ne zaman sorsam çok sağolun rabbim hepimizin dualarını kabul etsin
Bilirim kuzum bilirim beklemenin ne kadar zor olduğunu hep aynı durumdayız inşallah güzel sonuçlar alırız elimden geldiğince yardımcı olurum ne demek

Canim benim testten alsaydin ya keske sen de clear bluenun erken gebelikbaksana her test farkli sonuc veriyor anlamadim ki ben de burda da yok o dediginiz markalar alip denerdim ama

Kızlar ben hala adet olmadım. Bat dündü. Kasık ağrım var ama kanamam gelmiyor. Bir de bu gece çok gazım vardı böbreğim ya da sırtım ağrıdı anlamadım. Kan varmı diye bakıyorum sürekli.

Aşkım mesafeli olmam mümkün değil 3 yaş grubu çocuklar hep iç içeyiz hapşıran öksüren burnu akan miniklerimle hep birlikte iç içeyiz. Hatta geçen bir tanesi elini uzattı elimi tutacak sandım bir baktım elimde bir şey bu ne diyorum sümük öğretmenim diyo gel de kız hahahahhhahah çok masumlar çok
Olabilir tabi sonuçta mesela çocukların ateşi çıkmaması düşmesi için üstlerini açıyoruz ortamı serinletiyoruz. Etkisi olmuş olabilir tablon var mı

Ay inşallah aşkım vallahi artık daha ne olsun Rabbim izin verirse olur inşallah duanı eksik etme ne olursun

Diğer dönemlerinde ekleyince muhtemel tarihini yazıyor orda yazan doğrudur

Diğer dönemlerinde ekleyince muhtemel tarihini yazıyor orda yazan doğrudur
Uygulada yazanmi doğru oluyor ben takvimim uygulamasını kullanıyorum geçen ay 4 temmuzda olmuştum Ağustos dördü bekliyordum ama uygulama 31 temmuzu gösteriyordu gerçekten 29 da oldum hata gösterdiğini iki gün öncesini oldum şimdi bu FLO ugulamasina önceki tarihlerde ekledim 25/30 gün arayla adet olduğum yaziyor bana 25 eylülü gösterdi benimde kafam karşıtı siz hepiniz uygulama üzerinden mi gidiyorsunuz

Evet ben normalde 3 yıl floyu kullandım güncellemeden sonra beğenmediğim için pepap uygulamasına geçtim şimdi onu kullanıyorum 1 yıldan fazladır sadece 2 kere yanıldı yani uygulamadan takip etmek daha mantıklı

Merhaba ben yumurtlama hiç takip etmedim maalesef akışına bırakmıştım ama Reglim düzenliydi en fazla iki üç gün gecikirdim yani regli gecikmesinden önce hiç bir şikayetim belirtim yoktu ama ne zaman regli gecikti sol kaşık ağrım oldu onun dışında aynı adet şişkinliğim vardı 4 5 gün gecikince 3 gebelik testide pozitif çıktı sonrada kan verdim kesinleşti ve halada göğüs uçları yanması falan yok bende ama gaz şişkinliğim bende de var hala bi o var onun dışında hala bişeyim yok yarın tekrar kan vericekmişim bakalım
Yani regli gecikmesi en iyi anlaşılma sağlıyor sanırım birazdaha bekleyin Allah gönlünüze göre versin inşallah

O zaman benim adete sekiz gün kalmış oluyor uygulamada ben pepap uygulasinida yukleyim bakım o hangi gün diyor kendim hesaplayinca olmuyor kendim hesap yapınca o günde hasta olmuyorum illaki iki gunu erken oluyorum cevabın için çok sağol canım çok yardımcı oldun bana

Bugün çatladıysan yarını 1. Gün sayacaksın kuzum. Hadi hayırlı uğurlu olsun. Bebiş olsun
Çok soru soruyorum ama şey bide 2 gün daha değerlendirip bırakıyımmı yoksa devam edelim mi biz hep uygulamada yumurtlama haftası gösteren den sonra bırakıyorduk oluşuyorsa zarar görmesin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…