💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bu kuruma çizgisi mi acaba 😇

Eklentiler

• IMG_20231220_160920.jpg
    IMG_20231220_160920.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 84
bence kuruma gibi gözükmüyor canım ben gördüm çizgiyi :) kaç gün var bat tarihine
Canım benim durumum çok karışık bu ay kimyasal gebelik geçirdim 8 Aralık ta kanamam başladı beş gün sürdü 6.gunu değerlendirdik ve ovulasyon testi ne başladım hep çok silik çıktı testler iki gündür aşırı baş ağrısı göğüs hassasiyeti var acaba dedim adet bitiminde mi birşeyler oldu gebelik testi yaptım o yüzden yanı bat ta 5 ocak normal de 😇

Canım benim durumum çok karışık bu ay kimyasal gebelik geçirdim 8 Aralık ta kanamam başladı beş gün sürdü 6.gunu değerlendirdik ve ovulasyon testi ne başladım hep çok silik çıktı testler iki gündür aşırı baş ağrısı göğüs hassasiyeti var acaba dedim adet bitiminde mi birşeyler oldu gebelik testi yaptım o yüzden yanı bat ta 5 ocak normal de 😇
walla karışıkmış canım 5 ocak daha çok var ama kimyasal geçirdim diyorsun o yüzden tarihler değişmiş olabilir

Kuzum çok zor bir ihtimali zorluyorsun betan düşücek sonra tekrar yükselicek bu zaman yetmez ona 😂 azıcık sabret en azından 1 ocakta yapsan testi bir ihtimal çıkar

Kizlar kurtajdan sonra ilk adetm oldu ikinciyi bugun bekliyordm ovulasyon yaptm kipkirmizi sonra hcg yaptm o da 30 saniyede cikti. Inanamiyorm 4 gun once yoktu. Ellerm titrio. 5 aylk gebelik sonrasi hemen olup sknti yasayan oldu mu acabaEki Görüntüle 3355440
Oyyy maşallahhh kuzummmm🥰🥰🥰çatlamadan sonr kaçıncı gündesinnn tabiin kucağına almayı nasip etsin 🥰🥰🥰🥰💃💃💃

Kuzum çok zor bir ihtimali zorluyorsun betan düşücek sonra tekrar yükselicek bu zaman yetmez ona 😂 azıcık sabret en azından 1 ocakta yapsan testi bir ihtimal çıkar
Ya benim de kafam karıştı bu şekilde hamile kalanlar varmış ama baktım da ama benim ki kuruma çizgisi zaten diye düşünüyorum ya benim ovulasyon testi kafamı karıştırdı göğüs hassasiyeti var kasik ağrısı var ama çok çok silik testler anlamadım gitti 😇

Kizlar kurtajdan sonra ilk adetm oldu ikinciyi bugun bekliyordm ovulasyon yaptm kipkirmizi sonra hcg yaptm o da 30 saniyede cikti. Inanamiyorm 4 gun once yoktu. Ellerm titrio. 5 aylk gebelik sonrasi hemen olup sknti yasayan oldu mu acabaEki Görüntüle 3355440
Gözün aydın canım sağ sağlım kucağına al inşallah 🤲 korkma canım kürtajdan sonra sağlıklı gebelik yaşayan çok doktor kontrolünü aksatma.

Oyyy maşallahhh kuzummmm🥰🥰🥰çatlamadan sonr kaçıncı gündesinnn tabiin kucağına almayı nasip etsin 🥰🥰🥰🥰💃💃💃
Saol canmmm tam 14 .gun 4 gun once yapmistm cikmadi. Bugun labqouick aldm onda cikti. Ben ovulasyonda piki gorursen gebelk testi yapiyorm gordm sok oldm. Bobrek tasi dusuruyorm die zipliyorm hopluyorm. Arabayla tumseklerde girip cikiyorm beklemiyordm hic

X