💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Başka testim yok ama yarın alabilirim cuma sabah yaparım yine böyle çıkarsa kan vermeye giderim heralde 👀 beyaz akıntım var 3 gündür sık sık idrara çıkma kasık bel ağrısı var bide alakası var mı bilmiyorum ama şimdiye kadar ilk kez hayatımda dişim ağrıdı
Insallah guzel haberler alirsin hayirlisiyla. Birde cogu hamilelerin ortak belirtisi goguslerde sislik hassaslik oluyor sende var mi.

Evet canım sen böyle yapınca daha görünüyor şimdi ama inşallah doğrudur 3 gün gecikti şuan reglim
Cnm ben de bugun kaset testle gordm. Bat gunum bugun. Bir haftaya kadr kaset testle takip etmeyi dusunuyorm. Zaten kipkirmizi olunca kese gorunur buyuk ihtimal. Benm kimyasallarm oldugu icin kan vermeye hemen gtmiyorm.

Cnm ben de bugun kaset testle gordm. Bat gunum bugun. Bir haftaya kadr kaset testle takip etmeyi dusunuyorm. Zaten kipkirmizi olunca kese gorunur buyuk ihtimal. Benm kimyasallarm oldugu icin kan vermeye hemen gtmiyorm.
Canım hayırlı olsun pozitifi görmüşsün inşallah sağ salim kucağına alırsın 🙏🥰

Allah razi olsn cnm. Rabbim ayni acilari yasatmasn. Isteyene herkese nasip etsin. Sen naptin. Kan verdn mi
Evet canım bugün verdim enson 4 gün önce vermiştim 25di inşallah güzelce artmiştir.

İki gündür ilk hamileliğimdeki belirti olmaya başladı çok mutlu oldum inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız

X