💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Seni dinledim ve bırakmadım dün gece ve zor olsa da bu sabahı değerlendirdik. Sabahkinin çok verimli olmadığını söylüyor eşim arka arkaya olunca ama ne gitse kar değil mi ama😂😂 tablomu bırakıyorum
Bu arada iki gecedir boğazım acayip yanıyor grip gibiyim @melisaa93
Bebeğim kısacası kuruttun adamı yani hahahah😂😂😝 inşallah tuttu bu sefer klomenın ıkıncı ayı hamıle kalan coook arkadasım var😍😍 Papatyamaviss Papatyamaviss saglıkla evınıze donersınız ınsallah kuzucum en kısa zamanda🙏🙏kendınede dıkkat et,bebıs emın ellerde sende amelıyatlısın dikişlerine bir zarar gelmesin🙏

Bebeğim kısacası kuruttun adamı yani hahahah😂😂😝 inşallah tuttu bu sefer klomenın ıkıncı ayı hamıle kalan coook arkadasım var😍😍 Papatyamaviss Papatyamaviss saglıkla evınıze donersınız ınsallah kuzucum en kısa zamanda🙏🙏kendınede dıkkat et,bebıs emın ellerde sende amelıyatlısın dikişlerine bir zarar gelmesin🙏
Kurudu iflası söküldü ama napalım işte bu yolda mücadeleye devam😂😂😂 ay evet öylelerini çok okudum ikinci ayında hamile kalan daha çok diye inşallah onlardan biri ben olurum

Kızlar belirti varmı adete 10 gün ve bir hafta kalanlar
Kuzucum belırtı dınleme çünkü vucut oyle bıseykı hamıle kalmak ıstedıgınde hamile belırtılerı çıkarıyor😂bende yogun gogus agrısı kasık agrısı mevcut ama ben her deneme yaptıgım ay boyleyım beklentım oldugunda vucutta hormonlar cosuyor.evet zor bılıyorum ama belırtılerını dınleme oylesı ınsanı mutsuz edıyor cunku olumsuz sonuc oldugunda

Kuzucum belırtı dınleme çünkü vucut oyle bıseykı hamıle kalmak ıstedıgınde hamile belırtılerı çıkarıyor😂bende yogun gogus agrısı kasık agrısı mevcut ama ben her deneme yaptıgım ay boyleyım beklentım oldugunda vucutta hormonlar cosuyor.evet zor bılıyorum ama belırtılerını dınleme oylesı ınsanı mutsuz edıyor cunku olumsuz sonuc oldugunda
Evet zaten öyle canım insan belirti arayınca çok şey var ama bizdeki de bir ümit gerçekten hamilelik isteyince vucud çok şey çıkartıyor hamilelik için sonunu goruncede hüsran ama insan düşünmeden edemiyor ya ben düşünmüyorum ama on gün kaldımi belirti arıyorum benimde belirtiler var inşallah hamileliktir

Ayy ne gıcık demi bebişim,resmen dalga gecer gıbı size pembe cızgı cıkaramıyorum beyazla ıdare edin der gibi😂 sen nasılsın canım nasıl gecıyor hamişlik günlerin😍
Aynen öyle en azından bir çizgi veriyorum dermiş gibi 😂😂
İyi gidiyor şimdilik canım, hafif bulantılar ne yemek istediğini bilememeler şeklinde ilerliyor şu an süreç, çok şükür ilk zamanlardaki sürekli uyku halim biraz azaldı artık 😅 bir dahaki randevuya gün sayıyorum işte şimdi de 😅

Kızlar ben FLO uygulaması yükledim.adet takibi için diger ayları doldurmadim adet için sadece Ağustos ayini en son gördüğüm ayı yazdım bana Eylül 28 de olcagim yazdı sonra ben gittim. Haziran ayini temmuz ayını ve Mayıs ayının ayının sat onlarida yazdım bana Eylül 25 te hasta olacagim çıktı

X