💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hakkında hayırlısı olsun canım. Önceki mesajlarından birine yazacaktım ama seni üzerim diye çekindim. Geçen ay bende birebir gebelik belirtileri yaşadım.hatta hayatımda ilk defa yaşadığım değişik ağrılar yaşadım. Kesin gebeyim diye düşünmüştüm ama değildim. Hamile kalmaya beynimizi çok odaklayınca istemeden gebelik belirtileri yaşayabiliyoruz psikolojik olarak. Ama üzülmek yok Allah bize en hayırlı zamanda veriyor bebeklerimizi. Diyetin de her anlamda sana katkısı olacağına inanıyorum. Hayırlı zamanda bebek sahibi olmayı nasip etsin Allah..🌺
Amin canım çok şükür iki evladım var Rabbim belki kız nasip eder dedik hakkımızda hayırlısı. Galiba haklısınız depremde bebeğimi kaybedince bu ay çok umutlandım ondan olsa gerek. Üzülmüyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🤲🤲🤲

Kızlar merhaba iyi akşamlar dilerim öncelikle nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum reglim gecikince hep okurdum yazdıklarınızı tecrübelerinizi ama hiç üye olup yazmaya fırsatım olmadı çalışıyorum çünkü hep bir şey çıkıyordu ama artık sizinde yazdıklarınızdan sonra sonra regli gecikmesi vs ben beş gün falan geciktim ve sizler testte çıkar demiştiniz testte yaptım ama bir saat önce kan tahlili sonuçlarım geldi ve hamile olduğumu öğrendim ve yazmak istedim benimle aynı anda olan varsa belki destek olursak birbirimize bilemiyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ben soluğu burada aldım hepinize teşekkürler ❤️❤️❤️🙏🏻
Yumurtlamadan 2gün önce birlektiliğim oldu ve yumurtlamadan 5 gün sonra göğüs uçlarında yanma tarzında sağ sol her ikisinde de var özellikle sol tarafta ve kasıklarımda ağrı var,aşırı derecede gazım var mış gibi hissediyorum reglime 8gün var acaba ben mi çok kaptırıyorum kendimi böyle yaşayıp hamile kalan var mı ?

EVETTT SEVGİLİ HANIMLAR EYLÜL -EKİM TOPİĞİMİZ HERKESE ŞANS GETİRSİN🥰
Güzel günler yakında kızlar biz enerjimizi modumuzu yüksek tutalım evrene güzel mesajlar gönderelim🙏🤗
Güncel olarak sat ve batlarınızı beni etiket yaparsanız hemen ekleyebilirim 🥰

ANNEADAYI⭐️SAT⭐⭐️BAT⭐🧿DURUM🧿
@kelebekxx🤰🧿
@Tikabasa🤰🧿
@begmsss🤰🧿
@Afratafrac🤰🧿
melegim can melegim can 🤰🧿
IADK IADK 🤰🧿
@beyons🤰🧿
@ozgeeeee1🤰🧿
@tweeetyyy🤰🧿
genc-anne genc-anne 🤰🧿
@esrarengiz1156🤰🧿
@Merve3553🤰🧿
@Niqu🤰🧿
@golden-snitch🤰🧿
Zumruduanka96 Zumruduanka96 26 Ağustos25 EYLÜL
melisaa93 melisaa93 3 Eylül3Ekim
@Sipser21 Ağustos21 Eylül
@Betulqasem21 Ağustos
@outoffit22 Ağustos19 Eylül
@Medala14 Eylül12 Ekim
@pempbepsikolog15 Eylül13 Eylül
@Reydiya15 Ağustos11 Eylül
@mrym1222 Ağustos22 Eylül
@nurd3522 Ağustos18 Eylül
@esen-ruzqar24 Ağustos21 Eylül
DunyamMelek DunyamMelek 25 Ağustos23 Eylül
@gunduzcicek25 Ağustos22 Eylül
@aksjakana25 Ağustos19 Eylül
@sumeyye 130624 Eylül
@bsrr9726 Ağustos21 Eylül
@Bhsa26 Ağustos23 Eylül
@hermionegranger-27 Ağustos24 Eylül
@Happyending29 Ağustos28 Eylül
@bebekheyecani28 Ağustos24 Ekim
@Lovelyy3528 Ağustos26 Eylül
@Nooneathome928 Ağustos27 Eylül
@rojbininannesi28 Ağustos28 Eylül
@fblr29 Ağustos27 Eylül
@senaM3329 Ağustos23 Eylül
bliiss bliiss 28 Eylül
@Sevimli_3517 Ağustos14 Eylül
@gulseliinn17 Ağustos17 Eylül
@Papatyam00022 Ağustos22 Eylül
@Busrax91117 Ağustos17 Eylül
@vuslatım10 Ağustos10 Eylül
@esmeyanayan12 Ağustos15 Eylül
@pellypell28 Ağustos23 Eylül
@Smyrnasi8 Ağustos11 Eylül
@kova3516 Ağustos11 Eylül
Linakiz Linakiz 3 Eylül30 Eylül
@Belisimm24 Ağustos23 Eylül
@rani123411 Eylül10 Ekim
@Alinnnn26 Ağustos21 Eylül
@edahandro2 Eylül28 Eylül
@Orangegreysky21 Ağustos18 Eylül
@bernaad2 Eylül28 Eylül
@yasemin919116 Eylül
@ndresn29 Ağustos26 Eylül
@mevsimselgecis19 Ağustos15 Eylül
@gucluol19 Ağustos18 Eylül
@Bahar esintisi29 Ağustos25 Eylül
@turuncummm26 Ağustos24 Eylül
@Aysegul Alav28 Ağustos28 Eylül
Z zehram031 29 Ağustos24 Eylül
@Pkolu_anneadayi12 Eylül10 Ekim
@ysmnella26 Ağustos26 Eylül
@sea74833 Eylül1 Ekim
fnd_50 fnd_50 2 Eylül
S simurgggg 2 Eylül30 Eylül
@Merveeee573 Eylül29 Eylül
@TurnaBulut3 Eylül3 ekim
@hamileyimmmm4 Eylül30 Eylül
@Blue_girll4 Eylül1 Ekim
@benaroz6 Eylül2 Ekim
@LesLey7 Eylül5 Ekim
@eylem917 Eylül3 Ekim
@Kahvelim_8 Eylül5 Ekim
@sed211 Eylül15 Ekim
@hayatbeninedenyoruyosun12 Eylül17 Ekim
@zuzu383812 Eylül12 Ekim
@Perlitik16 Eylül16 Ekim
Sat bat anlamayadım

Canım benim o güzel yüreğinden öpüyorum 😇 Allah razı olsun benim de dualarım seninle. Bu süreçte insan her şeyi öğreniyor vücudunu da tanıyor valla😅
Senden de Allah razı olsun canım benim 😍🙏🏻 dimi ya burada ki cogu kişi doktorlar kadar bilgili neredeyse 😂

Melisa bisey sorcam sana kuzum simdi sonuncuda ates yükselmis ya senin o yumurtlama oldugu anlamina mi geliyor? Benim de bugun buna cok benzerdi tablo ates 35lerden 36lara cikti. Bu arada persembe pikti dün siliklesti testler. Ates takibi ilk defa bu ay yaptim sizden ozenip ama yorumlama konusunda cok zayıfım anlamiyorum bisey. Yumurtlamadan sonra mi yukseliyor? Yumurtama olacagi zaman mi?
Yumurtlama olduğunda progesteron hormonu yükselmeye başlıyor buna bağlı olarak ateşte yükseliyor canım ☺️

Tek çözemediğim şey şu en düşük ateşten sonraki gün ateş fırlıyor ya. Fırladığı o gün yumurta çatlamış bitmiş mi oluyor? Çatladığı, yumurta olayı bittiği için mi ateş yükseliyor yani ateş yükseldiğinde ortada döllenecek yumurta kalmamış mı oluyor melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 of umarım anlatabilmişimdir

Biri sabah biri akşam tam pik de gördüm gelsin çatlamalaaar 🙏😅😅

Eklentiler

• IMG_20230916_205256_289.jpg
    IMG_20230916_205256_289.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 59
Amin canım çok şükür iki evladım var Rabbim belki kız nasip eder dedik hakkımızda hayırlısı. Galiba haklısınız depremde bebeğimi kaybedince bu ay çok umutlandım ondan olsa gerek. Üzülmüyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🤲🤲🤲
Deprem zamanı hamile miydin canım? Geçmiş olsun zor bi dönem olmuş. Ama bak ne güzel iki tane evladın varmış maşallah. Onlara sarıl bolca,Allah sana iki evlat vermiş bundan güzeli var mı. Burda ilk bebeği için aylarca, yıllarca çabalayan tedavi gören kardeşlerimiz var. Onları düşün bir de. Annelik duygusu yaşamak için her ay ne umutlarla başlıyorlar yeniden, yenidenn ve yenidennn.. Dualarımda hepsi,hepiniz.. Rabbim kucaklarını sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun inşallah 💚 Sen de üzülme canım elbette vakti gelince nasibin gelecektir sana 🌸

Bence senin de yumurtlama olmuş ☺️ Aynı saatte ölçmeye dikkat ediyorsun dimi
Evet sabah 6da cogu. Yani regl doneminde namaza kalkmadigim icin 7 ve 8de olctuklerim var basta ama son 9 10 olcum hep ayni saatte. Bak fotosunu da koyayim canim

Eklentiler

• Screenshot_20230917_060558_Femometer.jpg
    Screenshot_20230917_060558_Femometer.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 47
X