💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar günaydın ben dayanamadım bugün test yaptım daha bat a 6 gün var ama insan sabırsızlanıyor işte. Tabi ki negatif . Ateş tablomu da bırakıyorum size 😘 sizce olma ihtimali var mı ateşe göre @melisaa melegim can melegim can fnd_50 fnd_50 Eki Görüntüle 3302457 Eki Görüntüle 3302458 Eki Görüntüle 3302459
Aynı naneyı bende yedım bebısm gunaydın😊😀🥹4 gün var benimde,ama yumurtlamanın üzerinden 8 gün geçti.testimde bı garip çıktı anlamadım🙃

Eklentiler

• IMG_1315.jpeg
    IMG_1315.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 99
Tek çözemediğim şey şu en düşük ateşten sonraki gün ateş fırlıyor ya. Fırladığı o gün yumurta çatlamış bitmiş mi oluyor? Çatladığı, yumurta olayı bittiği için mi ateş yükseliyor yani ateş yükseldiğinde ortada döllenecek yumurta kalmamış mı oluyor melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 of umarım anlatabilmişimdir
Ateş yükseldigi gün yumurta çatlamış oluyor kuzum ve döllenmek için orda bir gün bekliyor çatlamadan sonra en az iki gün degerlendirmek gerekli bazen geç dölleniyor bu yüzden ilişkiyi bırakmamak lazım

Kızlar günaydın ben dayanamadım bugün test yaptım daha bat a 6 gün var ama insan sabırsızlanıyor işte. Tabi ki negatif . Ateş tablomu da bırakıyorum size 😘 sizce olma ihtimali var mı ateşe göre @melisaa melegim can melegim can fnd_50 fnd_50 Eki Görüntüle 3302457 Eki Görüntüle 3302458 Eki Görüntüle 3302459
Ateşin güzel gidiyor canım ama henüz erken test için 7. Günün daha ateşin biraz daha yükşelişe geçmiş inşallah böyle devam eder

Bu femometer uygulamasi mi canim? Bu goruntuyu nasil aliyorsun? Bir de sanki cok erken gibi geldi bana. Yumurtlamaya gore daha 7.gunundesin. 3 4 gune kadar hala poztfe donebilir

Bu femometer uygulamasi mi canim? Bu goruntuyu nasil aliyorsun? Bir de sanki cok erken gibi geldi bana. Yumurtlamaya gore daha 7.gunundesin. 3 4 gune kadar hala poztfe donebilir
Günaydın evet fenometer ekranı yan çevirip ekran görüntüsü alıyorum. Erken biliyorum ama insan sabırsız oluyor 😔 inşallah döner pozitife bakalım hayırlısı

Ateş yükseldigi gün yumurta çatlamış oluyor kuzum ve döllenmek için orda bir gün bekliyor çatlamadan sonra en az iki gün degerlendirmek gerekli bazen geç dölleniyor bu yüzden ilişkiyi bırakmamak lazım
Seni dinledim ve bırakmadım dün gece ve zor olsa da bu sabahı değerlendirdik. Sabahkinin çok verimli olmadığını söylüyor eşim arka arkaya olunca ama ne gitse kar değil mi ama😂😂 tablomu bırakıyorum
Bu arada iki gecedir boğazım acayip yanıyor grip gibiyim melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• IMG_8689.jpeg
    IMG_8689.jpeg
    147,2 KB · Görüntüleme: 78
X