💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin canım çok şükür iki evladım var Rabbim belki kız nasip eder dedik hakkımızda hayırlısı. Galiba haklısınız depremde bebeğimi kaybedince bu ay çok umutlandım ondan olsa gerek. Üzülmüyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Yumurtlamadan 2gün önce birlektiliğim oldu ve yumurtlamadan 5 gün sonra göğüs uçlarında yanma tarzında sağ sol her ikisinde de var özellikle sol tarafta ve kasıklarımda ağrı var,aşırı derecede gazım var mış gibi hissediyorum reglime 8gün var acaba ben mi çok kaptırıyorum kendimi böyle yaşayıp hamile kalan var mı ?

Sat bat anlamayadım

Canım benim o güzel yüreğinden öpüyorum Allah razı olsun benim de dualarım seninle. Bu süreçte insan her şeyi öğreniyor vücudunu da tanıyor valla
Senden de Allah razı olsun canım benim dimi ya burada ki cogu kişi doktorlar kadar bilgili neredeyse

Yumurtlama olduğunda progesteron hormonu yükselmeye başlıyor buna bağlı olarak ateşte yükseliyor canım

Tek çözemediğim şey şu en düşük ateşten sonraki gün ateş fırlıyor ya. Fırladığı o gün yumurta çatlamış bitmiş mi oluyor? Çatladığı, yumurta olayı bittiği için mi ateş yükseliyor yani ateş yükseldiğinde ortada döllenecek yumurta kalmamış mı oluyor melegim can melisaa93 of umarım anlatabilmişimdir

Deprem zamanı hamile miydin canım? Geçmiş olsun zor bi dönem olmuş. Ama bak ne güzel iki tane evladın varmış maşallah. Onlara sarıl bolca,Allah sana iki evlat vermiş bundan güzeli var mı. Burda ilk bebeği için aylarca, yıllarca çabalayan tedavi gören kardeşlerimiz var. Onları düşün bir de. Annelik duygusu yaşamak için her ay ne umutlarla başlıyorlar yeniden, yenidenn ve yenidennn.. Dualarımda hepsi,hepiniz.. Rabbim kucaklarını sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun inşallah Sen de üzülme canım elbette vakti gelince nasibin gelecektir sana

Bence senin de yumurtlama olmuş Aynı saatte ölçmeye dikkat ediyorsun dimi
Evet sabah 6da cogu. Yani regl doneminde namaza kalkmadigim icin 7 ve 8de olctuklerim var basta ama son 9 10 olcum hep ayni saatte. Bak fotosunu da koyayim canim

Eklentiler

• Screenshot_20230917_060558_Femometer.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…