💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

testleri yaparken ilk idrar falan dikkat ettin mi acaba gün içindemi yapmıştın
İlkine dikkat etmedim ilki işyerinde çay kahve içtikten sonra yaptığım. Diğer ikisi belirgin olanlar da ilk idrarla yaptıklarım. Ama ilki çok silikti arkadaşıma attım göremedi ben canlı canlı zor gördüm😂

Evet ama işte şaşı oldum görmek için hahah en en doğrusu benim 4 gün kala çıktı yarın da yapsan sonraki gün de yapsan olur aslında bu testin üstünde 6 gün öncesine kadar yazıyor zaten canım
evet alırkende aczane 6 gün kala gösteriyor diyor .şuan acayip kasık agrım var ayy alıp yapıcam galiba yaa :KK70:

İlkine dikkat etmedim ilki işyerinde çay kahve içtikten sonra yaptığım. Diğer ikisi belirgin olanlar da ilk idrarla yaptıklarım. Ama ilki çok silikti arkadaşıma attım göremedi ben canlı canlı zor gördüm😂
döngülerimizde benziyor bakarsın senin gibi erken öğrenirim bende olur mu olurr:KK5:

evet alırkende aczane 6 gün kala gösteriyor diyor .şuan acayip kasık agrım var ayy alıp yapıcam galiba yaa :KK70:
Benim de şüphem kasık ağrısıydı bir de 3 yaşındaki yeğenimin aylık okul programını okurken ağlamaya başladım :KK70: bir dk ya ben neden bu kadar duygusalım oldum birden bir de kasık ağrısı eklendi. Reglim geçince göğüs ağrısı başladı bende. Ay yarın sabah ve sonraki sabah ilk idrarla yap benceee :halay:

Benim de şüphem kasık ağrısıydı bir de 3 yaşındaki yeğenimin aylık okul programını okurken ağlamaya başladım :KK70: bir dk ya ben neden bu kadar duygusalım oldum birden bir de kasık ağrısı eklendi. Reglim geçince göğüs ağrısı başladı bende. Ay yarın sabah ve sonraki sabah ilk idrarla yap benceee :halay:
yumurtlamam sol tarafta olmuştu şuan acayip kasık agrım var neden anlamadım .şimdi gidip alayım test bakalım sabah yaparım olmazsa sağol cnaım inşallah senin gibi görürüm bende

Cidden yakalamanın böylesi kızz 🤣
İnşallah topiğin son hamişi sen olursun 😍
Hayırlısı diyorum canim yaa. İlle de olsun diye bir niyetim yok asla. Hayırlıysa olsun da hayırsızsa ille de olsun dimem yani. 😂😂 Tişikkir ederim. Hepimizin hayırlısıyla olsun inşallah.

Merhaba hanımlar benide ekler misiniz kasım 24 klomen kullandım 4 aralık yumurtlama gördüm 5 aralık çatladı şimdi adet günümü bekliyorum pko var bende 4 senedir olmuyor çocuk. Sat:20 kasım tahmini bat:18 aralık hakkımızda hayırlısı olur inşallah aranızda klomen kullanan varmı

X